2% parama klubui

Kviečiame visus FK „Jonava“ gerbėjus prisidėti prie klubo rėmimo ir skirti 2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Pagal LR labdaros ir paramos įstatymą, 2017 m. sumokėto pajamų mokesčio dalimi (iki 2 proc.) galite paremti kurią nors organizaciją, galinčią būti paramos gavėja, tad kviečiame paremti savo miesto futbolo klubą. Visai tai Jums nieko nekainuos, o užpildyti paramos formą yra labai paprasta.

Iki gegužės 1 d. tereikia užpildyti ir pateikti valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) nustatytos formos prašymą. Tai galima padaryti elektroniniu būdu prisijungus prie EDS sistemos https://goo.gl/IQfP8 ir atvykus į VMI skyrių.

Kaip tai padaryti užpildant formą elektroniniu būdu skaitykite čia: https://goo.gl/puFgR7

Prisijungus prie EDS sistemos ir paspaudus „pildyti formą“, pasirinkite FR0512 (02 versiją) ir pagal žemiau nurodytą instrukciją užpildykite duomenis:

1. 5 lange pasirinkite 2017 m.

2. Būtinai pažymėkite varnelę 6S punkte;

3. E1 langelyje pasirinkite 2;

4. E2 langelyje įrašykite gavėjo identifikacinį numerį (kodą) – 303156694

5. E3 langelyje įrašykite sutrumpintą pavadinimą – VŠĮ Jonavos futbolas“;

6. E4 langelyje įrašykite kiek procentų skiriate – 2 (galima ir 1);

7. E5 langelyje pasirinkite datas iki kurių metų skirsite paramą (galima pasirinkti iki 2019 m. tada parama automatiškai skirta visais metais, kuriuos pasirinksite).

8. Viską užpildę, spauskite pateikti (viršuje dešinėje pusėje).

---

2 proc. galima skirti ir atėjus į VMI skyrių, turėkite mūsų įmokos kodą ir pavadinimą: (VŠĮ „Jonavos futbolas“, 303156694).

Ačiū visiems už paramą!