„Jonava“ ir „Trakai“ pasidalijo po tašką

Po rezultatyvių lygiųjų Marijampolėje pirmą kartą šį sezoną namuose žaidusios „Jonavos“ sąskaitoje – antras taškas ir be įvarčių pasibaigusios lygiosios 0:0 su vicečempionais „Trakais“.

Tokią pačią kaip pirmame ture startinę sudėtį į aikštę išleidęs treneris Donatas Vencevičius iš pradžių pasirinko kiek atsargesnę taktiką, o kamuolį daugiau kontroliavo trakiškiai. Daug progų Jonavos miesto stadione žiūrovai pirmame kėlinyje neišvydo. Kėlinio viduryje pavojingai atakavo riterių puolėjas Tadas Labukas, kurio smūgiuotas kamuolys praskriejo visai šalia virpsto. Vėliau iš toli smūgiuoti pabandė Jurijus Mamajevas. Aktyvūs buvo ir į greitas atakas išeiti stengėsi broliai Eliošiai. Perspektyvią jonaviškių ataką pradėjo kamuolį perėmęs Martynas Dapkus, tačiau Mariaus Ganusausko bandymą užbaigti ataką sustabdė „Trakų“ gynėjai. Vėliau „Jonavos“ puolėjui teko palikti aikštę dėl traumos.

Antrame kėlinyje T. Labukas pabandė dar kartą nuginkluoti Karolį Saliką, kuriam teko padirbėti atremiant pavojingą smūgį. Antrą „Trakų“ puolėjo bandymą blokavo „Jonavos“ gynėjas Kirilas Aleksiyanas. Į tai jonaviškiai atsakė M. Ganusauską pakeitusio puolėjo Maksimo Marusičiaus bandymu, tačiau ukrainiečio pasiųstas kamuolys skriejo virš vartų. 70 min. „Jonavos“ puolėjas galėjo persverti rezultatą, kai jam puikų perdavimą atliko ir vieną prieš vartininką išvedė saugas M. Dapkus. Visgi M. Marusičius neįveikė Igno Plūko, kuris sėkmingai atrėmė jo smūgį į vartus. Dar vieną puikų šansą jonaviškiams sukūrė po keitimo pasirodęs Laurynas Stonkus. Pirmojo turo didvyris aikštės viduryje pats perėmė kamuolį, išbėgo vienas prieš „Trakų“ vartų sargą, tačiau ir vėl šis išgelbėjo svečius nuo įvarčio.

Antrą įskaitinį tašką įsirašiusi „Jonava“ yra šeštoje A lygos lentelės vietoje. „Trakai“ su keturiais taškais yra antri.

FK „Jonava“ startinė sudėtis: K. Salik, B. Spietinis, E. Zhenerau, V. Barinovs, K. Aleksiyan, M. Dapkus, Tv. Eliošius (nuo 82 min. – L. Stonkus), K. Šilkaitis, Td. Eliošius, T. Salamanavičius (nuo 75 min. – A. Čuchlėjus) ir M. Ganusauskas (nuo 43 min. – M. Marusičius).