„Jonavos“ vyr. treneris D. Vencevičius: „Mes turėjome daugiau progų“

Po pralaimėjimo 0:2 (0:2) A lygos lyderiui Vilniaus „Žalgiriui“ futbolo klubo „Jonava“ vyr. strategas Donatas Vencevičius teigė, kad jo ekipa šiose rungtynėse turėjo daugiau progų nei varžovai, tačiau strigo jų realizavimas.

„Rungtynių pradžioje turėjome šimtaprocentinę progą, bet neįmušėme. Vėliau iš vėžių išmušė dvi žaidėjų traumos ir priverstiniai keitimai. Tuomet po didelių klaidų gynyboje praleidome du įvarčius. Patirtis ir meistriškumas buvo „Žalgirio“ pusėje, bet mes turėjome daugiau progų, tik jų realizavimas turėtų būti geresnis. Žaidžiant su tokia komanda, net ir norint lygiųjų, reikia įmušti įvartį. Antrame kėlinyje stengėmės lyginti žaidimą, bet tada teisėjas Artūrui Rociui parodė raudoną kortelę. Mano nuomone, ta pražanga nebuvo verta antros geltonos kortelės. Vyrai stengėsi, klaidų pasitaikė, bet galiu pagirti, kad antrame kėlinyje nenuleido galvų. Kovojome ir kūrėme progas vieną po kitos. Tuo metu „Žalgiris“ turėjo tik vieną, kai kamuolys atsimušė į virpstą. Tiesa, dar jautėsi mūsų susikaustymas ir šiokia tokia varžovų baimė, ypač kai turėjome kamuolį. Techninio broko, nepaisant vyrų pastangų, buvo labai daug, jis badė akis“, – po rungtynių kalbėjo D. Vencevičius.

„Jonavos“ ekipos vyr. treneris, kuris antrame kėlinyje už ginčus su teisėju buvo išprašytas iš aikštės, sako, kad dėl traumų ir kortelių sutrumpėjęs suolelis suteiks šansų jauniems ekipos žaidėjams. „Futbole taip būna. Šiek tiek pasikarščiavau dėl geltonos kortelės, bet visi mes žmonės, rodome emocijas, nesureikšminu to per daug. Ir taip trumpas suolelis dar labiau sutrumpėjo, nieko nepadarysi. Padėtį komplikuoja, bet turėsime suktis. Šansų pasirodyti turės mūsų jaunieji žaidėjai“, – teigė jonaviškių vyr. strategas.

XII turo rungtynes „Jonavos“ futbolininkai uostamiestyje gegužės 17 d. žais su Klaipėdos „Atlantu“.