„Jonavos“ žaidėjai atidarė darželinukų futbolo turnyrą

„Jonavos“ žaidėjai atidarė darželinukų futbolo turnyrą

Po sunkios kovos su Vilniaus „Žalgiriu“ „Jonavos“ futbolininkų ketvirtadienį laukė smagus susitikimas su būsimomis miesto futbolo žvaigždėmis.

„Jonavos“ žaidėjai padėjo atidaryti rajono priešmokyklinio ugdymo vaikų sportines žaidynes „Kamuoliukas greituoliukas“, kuriame varžėsi trys berniukų ir trys mergaičių komandos. 6-7 m. vaikai čia rodė futbolo ir komandinio žaidimo sugebėjimus.

Į turnyro atidarymą pakviesti „Jonavos“ futbolininkai pirmiausia tarpusavyje sužaidė parodomąjį mačą, o tada į aikštę pakvietė visus jaunuosius futbolininkus. Vartų sargėmis tapo grupių auklėtojos, o įnirtinga kova tarp judrių darželinukų ir „Jonavos“ žaidėjų baigėsi lygiosiomis 0:0.

„Buvo tikrai labai smagi šventė, vaikai tryško emocijomis ir buvo kupini džiaugsmo. Sužaidėme su jais draugiškas rungtynes, kuriose niekaip negalėjome įmušti ir mačas pasibaigė lygiosiomis. Vaikai tuo negalėjo patikėti ir vis klausinėjo, ar tikrai buvo lygiosios. Ačiū už kvietimą dalyvauti, manau, kad iš šių vaikų išaugs ne viena Jonavos futbolo žvaigždė“, – teigiamomis emocijomis dalijosi „Jonavos“ treneris Eisvinas Utyra.

Komandos žaidėjai visus vaikus pakvietė lankyti futbolo treniruotes ir kartu kurti miesto futbolo ateitį. Antrus metus rengiamo futbolo  turnyro tikslas – populiarinti šią sporto šaką bei skatinti vaikų fizinį aktyvumą.

„Norime vaikus supažindinti su futbolu, paskatinti judėti ir sportuoti, ugdyti komandinio žaidimo gebėjimus, todėl antrus metus surengėme šį turnyrą. Kadangi mieste turime profesionalią futbolo komandą, sumanėme juos pasikviesti, kad vaikai galėtų pamatyti tikrus futbolo žaidėjus, su jais pažaisti. Tikrai šiandien buvo daug teigiamų emocijų“, – sakė viena iš turnyro organizatorių vaikų lopšelio–darželio „Pakalnutė“ pavaduotoja ugdymui Romualda Unčiūrienė.

Turnyro gale „Jonavos“ futbolininkai apdovanojo daugiausiai įvarčių įmušusią vaikų komandą.

Už nuotraukas dėkojame A. Šimuliui!

GALERIJA