M. Čepas ir M. Marusičius: „Džiaugiamės pergale ir norime kilti aukščiau“

M. Čepas ir M. Marusičius: „Džiaugiamės pergale ir norime kilti aukščiau“

Po itin svarbios pergalės 1:0 (0:0) prieš Klaipėdos „Atlantą“, „Jonavos“ ekipai šiandien vadovavęs Mindaugas Čepas gyrė savo auklėtinių pasirodymą, o įvartį pelnęs Maksimas Marusičius akcentavo, kad klubas pasiryžęs kilti turnyrinėje lentelėje.

„Noriu pasveikinti visus: komandą, klubo administraciją, gerbėjus. Komanda yra šaunuolė, mes puikiai žinojome, kur važiuojame. Namuose žaidžiantis „Atlantas“ yra ypač didelė grėsmė bet kuriam varžovui. Sunkiai ruošėmės šioms rungtynėms, analizavome pirmą mūsų susitikimą, padarėme tam tikrų korekcijų ir begalinis žaidėjų įdirbis šiandien davė rezultatą“, – po rungtynių kalbėjo Jonavos treneris.

Diskvalifikuotą vyr. trenerį Donatą Vencevičių pavadavęs M. Čepas sakė, kad šiandien, skirtingai nei pirmose klubų rungtynėse Jonavoje, fortūna šypsojosi jonaviškiams. „Žaidėjai 100 proc. realizavo viską, ko prašė vyr. treneris. Šiose rungtynėse, kaip ir pirmose Jonavoje, taip pat daug ką nulėmė sėkmė. Šiandien galbūt daugiau progų turėjo „Atlanto“ futbolininkai, mes turėjome kokias tris ir vieną iš jų realizavome. Džiaugiamės be galo pergale ir ruošėmės kitiems dviem susitikimams. Dar labiau džiaugiamės, kad šiandien nepraleidome įvarčio“,  – klubo pasirodymu džiaugėsi „Jonavos“ treneris.

Rungtynių herojumi tapęs ukrainietis M. Marusičius pelnė trečią savo įvartį ir kartu su Tomu Salamanavičiumi dalijasi rezultatyviausio ekipos žaidėjo vardą.

„Rungtynės buvo sunkios, niekas nenorėjo pasiduoti. Labai džiaugiuosi, kad nepraleidome įvarčio ir patys sugebėjome jį pelnyti. Smūgiavau į vartus, tačiau kamuoliui pasiekti tinklą padėjo ir rikošetas. Mes iš tiesų šiandien visi atidavėme aikštėje visas jėgas ir pasiekėme revanšą. Tada Jonavoje mes turėjome laimėti, bet sėkmė buvo nusisukusi nuo mūsų. Šiandien svarbiausia, kad švenčiame pergalę ir turime tris taškus“, – teigė „Jonavos“ puolėjas.

M. Marusičius sako, kad komanda sustoti neketina ir sieks toliau kilti turnyrinėje lentelėje. „Pergalė išties mums labai svarbi psichologiniu požiūriu ir leido pakilti turnyrinėje lentelėje, nes šiandien lygiosiomis sužaidė Kauno „Stumbras“ ir Utenos „Utenis“. Toliau sieksime iškovoti taškų ir kilti A lygos lentelėje“, – ryžto neslėpė klubo žaidėjas.

Kitas rungtynes „Jonava“ savo namų stadione žais gegužės 23 d. su Utenos „Utenio“ futbolininkais.