Pasikeitimai „Jonavos“ klubo valdžioje: direktore tapo R. Bagdonienė

Pasikeitimai „Jonavos“ klubo valdžioje: direktore tapo R. Bagdonienė

A lygoje antrus metus rungtyniaujančios „Jonavos“ klube – pasikeitimai valdymo struktūroje. Klubo vairą iš jau buvusio direktoriaus Marijaus Stankevičiaus perėmė Rita Bagdonienė.

Ilgametės vadovavimo patirties turinčią ir praeityje lengvąją atletiką propagavusią naują klubo vadovę dirbti vietoje pasitraukusio M. Stankevičiaus pakvietė vienas iš klubo dalininkų verslininkas Zigmas Petrauskas.

„Z. Petrauskas man pasiūlė šią poziciją ir aš sutikau su šiuo nauju karjeros iššūkiu. Atėjus man, klubo strategija niekuo nesikeis: toliau sieksime užsibrėžtų tikslų šį sezoną pabandyti užimti aukštesnę vietą nei pernai. Daug dėmesio skirsime ir vietinio jaunimo ugdymui bei jo integravimui į komandą. Klubo valdymo principai išlieka tie patys: skaidrumas, kuriuo norime tapti pavyzdžiu Lietuvos futbole, viešumas ir socialinė atsakomybė“, – teigė jau dirbti pradėjusi R. Bagdonienė

Klube dirba ir naujas administratorius – jonaviškis Aurimas Šalūga.

Šiuo metu klubas A lygoje užima šeštą vietą, o paskutiniame XV ture „Jonava“ išsivežė tašką iš Marijampolės, kur lygiosiomis 1:1 (1:0) sužaidė su „Sūduvos“ ekipa.