Td. Eliošius ir D. Vencevičius: „Nusiteikti buvo sunku, bet užduotį įvykdėme“

Td. Eliošius ir D. Vencevičius: „Nusiteikti buvo sunku, bet užduotį įvykdėme“

Po įtikinamos pergalės 4:0 (1:0) Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės III etapo rungtynėse prieš „Elektrėnų versmę“, „Jonavos“ vyr. treneris Donatas Vencevičius ir du įvarčius įmušęs kapitonas Tadas Eliošius teigė, kad svarbiausia buvo įvykdyti užduotį ir patekti kitą etapą.

„Pradžia buvo sunki, bet užduotį įvykdėme, patekome į kitą etapą. Žinojome, kad žaisime su žemesnės lygos komanda, mėgėjais, tai sunku komentuoti tokias rungtynes. Jie gynėsi, mes puolėme. Aikštė nebuvo ideali, buvo sunku įžaisti kamuolį, bet vaikinai susitvarkė. Tai buvo paskutinės rungtynės prieš laisvas dienas, svarbiausia, kad nepametėme koncentracijos, nors tokiose rungtynėse buvo sunku surasti motyvaciją. Bet buvome susikaupę visas 90 min. ir tuo esu patenkintas“, – po mačo kalbėjo ekipos vyr. treneris.

Rungtynėmis buvo patenkintas ir du kartus antrame kėlinyje pasižymėjęs kapitonas Tadas Eliošius. „Sunku buvo nusiteikti šiose rungtynes prieš pat atostogas. Bet nusiteikėme, patys tarpusavyje kalbėjome, kad reikia kuo greičiau įmušti ir užbaigti šitas rungtynes. Tas iš pradžių nepavyko, bet įmušėme pirmą įvartį ir tada žaidimas tapo ramesnis. Varžovai bandė žaisti kontratakomis, bet mes buvome gerai išsidėstę ir jiems nebuvo jokių šansų. Smūgių į mūsų vartų plotą net ir nebuvo. Dabar laukiame poilsio, o tada vėl judėsime pirmyn“, – sakė komandos kapitonas.

Šiuo metu A lygoje – tris savaites truksianti pertrauka. Treneriai žaidėjams ketina duoti keletą laisvų dienų pailsėti bei pasidairyti komandos pastiprinimo.