„Jonavai“ talkinantys savanoriai kviečia turiningai praleisti laisvalaikį

„Jonavai“ talkinantys savanoriai kviečia turiningai praleisti laisvalaikį

Šie žmonės jus pirmieji pasitinka atėjus į stadioną, be jų pagalbos neįsivaizduojamos „Jonavos“ namų rungtynės. Tai – mūsų šaunieji savanoriai, kurie antradienio vakarą oficialiai įsteigė viešąją įstaigą „Jonavos sporto savanoriai“.

Jonavos miesto jaunimas jau kurį laiką savanoriaudavo per miesto renginius, tačiau Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktorės Reginos Stupurienės ir jos pavaduotojo Lauryno Gailiaus paskatinti oficialiai įsteigė organizaciją, kuri kvies visus norinčius realizuoti save savanorystės veikloje. Tai, beje, yra bene viena pirmųjų įsteigtų miesto jaunimo organizacijų per kelerius metus.

„Savanorystė – puikus būdas jaunimui įdomiai leisti laisvą laiką, išbandyti naujas veiklas ir susirasti daug draugų. Čia galima įgyti renginių organizacinių įgūdžių. Dalyvaujame koncertuose, sporto ir kultūros renginiuose, veiklos mums netrūksta. Esame vienintelė tokia organizacija mieste ir mūsų tikslas yra padėti rengti kuo įdomesnius renginius jonaviškiams“, – kalbėjo naujosios jaunimo įstaigos vadovu tapęs ir anksčiau „Jonavos“ antros komandos vartus gynęs Arnas Čekanavičius.

Apie keturios dešimtys jaunuolių savanoriauja Jonavos arenos ir kitose sporto, kultūros renginiuose, be jų pagalbos neišsiverčia ir „Jonavos“ klubas.

„Mums labai smagu ir įdomu padėti reprezentacinei miesto futbolo komandai. Skanuojame žiūrovų bilietus, kai nėra vaikų, padavinėjame kamuolius, rūpinamės kitais reikalais. Vaikams ir jaunimui tai puiki galimybė susipažinti su sporto renginių organizavimo specifika, iš arti pažiūrėti į A lygos čempionatą ir jo užkulisius, be visa to, suteikiama galimybė stebėti rungtynes ir palaikyti savo miesto klubą. Tikrai ne kas dieną tą gali patirti“, – teigė A. Čekanavičius.

Vasaros metu moksleivius ir ne tik savanoriai ragina prisijungti prie jų ir turiningai praleisti laisvą laiką. „Tereikia užpildyti anketą www.savanoriai.jkksc.lt. Prie mūsų prisijungti gali bet kas, pažadame, kad tiktai bus smagu ir įdomu“, – Jonavos jaunimą paragino „Jonavos sporto savanoriai“ vadovas.

GALERIJA