Lietuvos rinktinės narys M. Grigaravičius papildė „Jonavos“ gretas

Lietuvos rinktinės narys M. Grigaravičius papildė „Jonavos“ gretas

„Jonavos“ naujokų sąrašą papildė Lietuvos rinktinės nario Mindaugo Grigaravičiaus pavardė. Saugas prie ekipos prisijungė po puikaus pasirodymo draugiškose rungtynėse su HB „Køge“ klubu.

Šiandien 25 m. gimtadienį švenčiantis buvęs šalies jaunimo rinktinių narys M. Grigaravičius savo gimtadienio išvakarėse pasirodė kontroliniame susitikime su Danijos klubu ir iš karto po rungtynių padėjo parašą ant naujos sutarties. Į „Jonavą“ futbolininkas persikėlė iš „Jelgavos“ klubo. 2016 m. ten jis buvo vienas svarbiausių klubo žaidėjų ir padėjo Latvijos ekipai nužygiuoti iki trečio UEFA Europos lygos atrankos etapo bei laimėti šalies taurę. Šiemet M. Grigaravičius kaimyninės šalies aukščiausioje lygoje sužaidė 11 rungtynių, per kurias pasižymėjo vienu įvarčiu.

Puikus jo pasirodymas Latvijoje nebuvo nepastebėtas. Futbolininkas praėjusiais metais buvo pakviestas į Edgaro Jankausko vadovaujamą Lietuvos nacionalinę ekipą ir debiutavo 2018 m. Pasaulio čempionato atrankos rungtynėse su Slovėnija. M. Grigaravičius pasirodė ir atrankos rungtynėse su Malta ir Anglija.

Kairiojo karšto saugas savo karjerą pradėjo „Klaipėdos“ klube, vėliau atsidūrė „Jelgavoje“ iš ten persikėlė į Marijampolės „Sūduvą“. Futbolininkui mūsų šalyje teko atstovauti ir Utenos „Utenio“ bei Kauno „Stumbro“ klubams. Vėliau jis vėl grįžo į Latviją, kur iš pradžių žaidė Rygos FS „Metta/LU“ komandoje, o tada vėl sugrįžo į „Jelgavos“ klubą.

Sudėtį stiprinanti ekipa, kurią jau anksčiu papildė saugas Kirilas Siličius, vartininkas Tadas Simaitis ir puolėjas Petru Leuca, A lygos antrą sezono dalį pradės liepos 22 d. išvykoje su „Kauno Žalgirio“ klubu.