Trys A lygos XIX turo intrigos (anonsas)

Trys A lygos XIX turo intrigos (anonsas)

Dvi A lygos komandos tęs kovą Europoje, todėl pusė rungtynių persikėlė į savaitgalį . Pateikiame tris didžiausias šio turo intrigas.

Ar „Stumbras“ ir „Jonava“ prisimins, kaip mušami įvarčiai?

17-ame ture komandos pelnė 4 įvarčius, nepilname 18-iame ture jų buvo įmušta lygiai tiek pat. Akivaizdu, kad po vasaros pertraukos į stadionus grįžusios komandos taikiklių dar nesureguliavo. O kai kurioms jų, tą padaryti jau tikrai reikėtų. Kauno „Stumbras“ ketverias rungtynes iš eilės įvarčius mato nebent krentančius į savo vartus, o „Jonava“ jų nemušė porą mačų paeiliui. Tokia statistika nedžiugina nei pačių komandų, nei jų gerbėjų, nes be įvarčių neateina ir pergalės.

Kauniečių būsimame ture laukia Marijampolės „Sūduva“, šiuo metu nukreipusį visą savo dėmesį į UEFA Europos lygos atranką, todėl leidžianti sau atsainesnį požiūrį į kovas A lygoje. Jei komandai pavyks išsaugoti turimą pranašumą prieš Šveicarijos „Sion“ komandą, „Stumbras“ gali tikėtis to, kas pavyko Utenos „Uteniui“. Žinoma, jei bus išnaudojamos tokios šimtaprocentinės progos, kokią paskutinėse rungtynėse turėjo Lucas Villela, iš kelių metrų įsigudrinęs nepataikyti į tuščius vartus.

Identiškoje suvalkiečiams situacijoje Europos lygos varžybose esantys „Trakai“ neužmiršta dar nepalaidotų vilčių mesti iššūkį A lygoje Vilniaus „Žalgiriui“, todėl riteriai taškus renka sukandę dantis, žaisdami ir ne pačios stipriausios sudėties. Be to, nepraleidžia jau ketverias rungtynes iš eilės, o tai papildomas galvos skausmas „Jonavos“ strategams, nes aukštaičiai pergalės skonio neragavo daugiau nei du mėnesius.

Nutrauks „Atlantas“ nelaimėtų rungtynių seriją?

Paskutinį sykį uostamiesčio ekipa pergalę šventė balandžio 26 d. – tai ilgiausia šiame sezone tebesitęsianti nelaimėtų rungtynių serija A lygoje. Tąsyk buvo laimėta buvo prieš tuo metu absoliutų A lygos autsaiderį „Kauno Žalgirį“. Šiame ture į Klaipėda atvyksta būtent ši laikinosios sostinės komanda. Tačiau, jei anksčiau žalgiriečius skriaudė praktiškai visi, šiuo metu jie demonstruoja tiesiog puikius rezultatus

Penkerios rungtynės be pralaimėjimo, trys pergalės ir jau ranka pasiekiami artimiausi varžovai turnyro lentelėje – tokia mums pasakojama nauja dabartinio „Kauno Žalgirio“ istorija. Negana to, per šią atkarpą kauniečiai praleido vos vieną įvartį ir tą patį po preciziškai tikslaus Manto Kuklio baudos smūgio. Akivaizdu, „Atlantui“ lengva nebus, bet klaipėdiečiams trauktis nėra kur, juos jau pasivijo „Utenis“, todėl taškus rinkti būtina pergalėmis.

Ar ispaniškasis „Utenis“ pagilins „Žalgirio“ depresiją po Čempionų lygos?

Po Čempionų lygos „Žalgiris“ šlubuoja. Tai po lygiųjų prieš „Kauno Žalgirį“ pripažino ir patys futbolininkai, kalbėję apie tai, kad jau laikas užmiršti skaudžią nesėkmę, psichologinę duobę paminėjo ir komandos vyr. treneris Valdas Dambrauskas. Iš jos išlipti žaliai balti stengsis savo žiūrovų akivaizdoje priimdami „Utenį“ – komandą, kurią čempionas šiame sezone yra įveikęs didžiausiu skirtumu – 4:0. Tiesa, negalima užmiršti ir palaimėjimo pirmajame rate, tačiau šios dvejos rungtynės buvo žaistos prieš visai kitą komandą.

Daug kalbų po to, kai iš pagrindų atnaujino sudėtį, susilaukęs Aukštaitijos klubas futbolo visuomenėje netruko būti pakrikštytas „Realu“. Kai komandoje žaidžia tiek futbolininkų iš šios šalies, tokios pravardės nestebina, tačiau, priešingai prognozėms, kol kas klubo vadovai neturi pagrindo abejoti savo veiksmais, nes per porą rungtynių buvo surinkti 4 taškai, tiesa, žaidžiant namuose, todėl kelionė į Vilnių bus bene didžiausias naujosios sudėties „Utenio“ or trenerio Davido Campanos testas.

2017 m. A lygos XIX turas

Rugpjūčio 2 d. 20.00 „Žalgiris“ – „Utenis“ (LFF stadionas)
Rugpjūčio 3 d. 18.00 „Atlantas“ – „Kauno Žalgiris“ (Klaipėdos centrinis stadionas)
Rugpjūčio 6 d. 18.00 „Jonava“ – „Trakai“ (Jonavos miesto stadionas)
Rugpjūčio 6 d. 20.00 „Sūduva“ – „Stumbras“ (ARVI arena)

alyga.lt