M. Čepas ir T. Simaitis: „Taškas gerai, nors ėjome dėl trijų“

M. Čepas ir T. Simaitis: „Taškas gerai, nors ėjome dėl trijų“

Po nulinių lygiųjų su „Trakais“ Mindaugas Čepas, „Jonavos“ vyr. treneris, sakė, kad liko patenkintas gynyba, tačiau puolime norėjo matyti kitą vaizdą, o vartininkas Tadas Simaitis iškovotą tašką įvertino teigiamai.

„Turėjome savo planą, daugiausiai orientuotą į gynybą, „Trakai“ yra viena geriausiai kamuolį kontroliuojančių komandų, turinti tarp linijų gerai žaidžiančių futbolininkų, kurie gali priimti kamuolį ir toliau vystyti ataką. Tai žinodami stengėmės „sutirštinti“ savo gynybą, nepalikti tarpų tarp linijų ir grandžių. Manau, mums tas pavyko. Kalbant apie puolimą, aikštėje norėjosi matyti kitokį vaizdą. Bet, matyt, per didelis noras nepraleisti ypač greito įvarčio padarė įtaką mums daugiau dėmesio kreipti į gynybą negu galvoti apie priešininkų vartus“, – po rungtynių kalbėjo „Jonavos“ vyr. treneris.

Kalbėdamas apie besibaigiantį ketvirtą ratą, klubo vyr. strategas paminėjo, kad šiuo metu svarbiausia žengti į kitą čempionato etapą. „Tikslas yra žengti į penktą ratą. Šiandien neturėjome pilnos sudėties dėl ligų, traumų ir virusų.  Tačiau komanda dar labiau mobilizavosi ir susikoncentravo. Ypač tas svarbu paskutinėmis rungtynių minutėmis, kai koncentracijos stoka ir nuovargis neleido mums anksčiau surinkti daugiau taškų“, – teigė M. Čepas.

Šiose rungtynėse „Jonavos“ vartus gynęs T. Simaitis iškovotą tašką įvertino teigiamai, tačiau sakė, kad komandos tikslas buvo tik pergalė.

„Trakai“ yra kito kalibro komanda negu „Stumbras“. Taškas nėra to, ko mes siekėme šiandien, bet atsižvelgus, kad žaidėme išvykoje, taškas yra gerai. Nors galiu pasakyti, kad visi ėjome dėl trijų. Šiandien buvo atsargesnis, drausmingas žaidimas. Kai yra didesnė drausmė, tada automatiškai yra mažiau klaidų. Kai mažiau klaidų, tada mažiau pavojingų progų susikuriama, dėl žaidimas ir gaunasi ramesnis. Nors man teko kelis kartus gelbėti savo komandą, bet visada esu susikoncentravęs visas 90 min. Dabar reikia užsikabinti už šeštos vietos, kad galėtume tęsti kovą papildomame rate. Čia būtų pagrindinis tikslas – aplenkti „Stumbrą“ ir įsitvirtinti šešetuke, o tada turėsime visus šansus kilti aukščiau“, – kalbėjo „Jonavos“ vartininkas.

22 taškus turintys jonaviškiai kitas A lygos rungtynes rugsėjo 28 d. žais namuose su „Kauno Žalgirio“ ekipa