„Jonavos“ futbolininkai su moksleiviais paminėjo Europos judrumo savaitę

„Jonavos“ futbolininkai su moksleiviais paminėjo Europos judrumo savaitę

Rugsėjo 16-21 d. Europoje minint Judrumo savaitę „Jonavos“ futbolininkai apsilankė miesto R. Samulevičiaus pagrindinėje mokykloje, kur moksleivius paskatino daugiau sportuoti ir judėti.

Šią savaitę žmonės skatinami aktyviau leisti laisvalaikį ir daugiau judėti. Visuomenės sveikatos specialistė Livija Griniova kartu su fizinio lavinimo mokytoja Diana Sadauskiene į svečius pasikvietė Jonavos futbolo komandos FK „Jonava“ žaidėjus, kurie vaikams vedė fizinio lavinimo pamoką ir mokė futbolo subtilybių.

„Labai smagu kad vaikai domisi sportu ir žino iš kokios mes komandos. Visi buvo linksmai nusiteikę, su šypsenomis, aktyvūs ir sportiški. Matosi, kad mėgsta užklasinę veiklą. Tai mums, sportininkams, sukelia šypseną, matosi, kad auga gera nauja Jonavos sportininkų karta. Tikiuosi, kad vaikai ne tik lankys kūno kultūros pamokas, bet ir rimčiau užsiims kokia nors sporto šaka“, – sakė mokykloje apsilankęs „Jonavos“ saugas Artūras Rocys.

„Moksleivius norime paskatinti sportuoti parodant profesionalių žaidėjų pavyzdį. Manau, kad kartu bendradarbiaudami galime pasiekti, kad futbolą mieste mylėtų dar daugiau žmonių. Tikimės užauginti ir papildyti futbolo komandą jaunu ir perspektyviu jaunimu, kuris ir toliau garsintų Jonavos miestą“, – sakė L. Griniova.

Jau kitą savaitę, rugsėjo 28 d., „Jonavos“ futbolininkai miestiečius vėl pakvies į stadioną, kuriame dėl svarbių taškų kovos su „Kauno Žalgirio“ ekipa.