M. Čepas ir M. Dapkus: „Pergalė buvo svarbi psichologiniu požiūriu“

M. Čepas ir M. Dapkus: „Pergalė buvo svarbi psichologiniu požiūriu“

Pergalė 2:1 (1:0) prieš „Kauno Žalgirį“ leido „Jonavos“ ekipai pastiprinti savo pozicijas A lygoje. Po rungtynių ekipos vyr. treneris Mindaugas Čepas ir pirmo įvarčio autorius Martynas Dapkus teigė, kad laimėjimas yra itin svarbus psichologiniu požiūriu.

„Pirmiausia komandos vardu norėčiau pasveikinti mūsų gerbėjus, kurie mus palaiko bet kokiu atveju. Pergalė buvo labai svarbi psichologiniu požiūriu, nes nelaimėtų rungtynių serija spaudė mus psichologiškai. Pirmame kėlinyje laikėmės žaidybinės drausmės ir viskas mane tenkino, tačiau nuo 50 iki 70 min. „Kauno Žalgiris“ perėmė iniciatyvą ir išlygino rezultatą. Buvo labai sunku, bet svarbu, kad mes nepalūžome, parodėme drausmę, charakterį ir pelnėme dar vieną įvartį. Antrame kėlinyje trūko konstruktyvaus žaidimo, o varžovams perėmus iniciatyvą, mano žaidėjai nenorėjo žaisti, būti su kamuoliu. Manau, kad tai lėmė psichologiniai dalykai: per didelis noras išlaikyti rezultatą padarė mums meškos paslaugą. Tai buvo ir Lietuvos futbolo federacijos taurės ketvirtfinalyje su Kauno „Stumbru“, A lygos kovose, bet ruošiuosi šį dalyką sutvarkyti, esu tuo užtikrintas“, – po rungtynių kalbėjo M. Čepas.

Vyr. treneris su komanda kitą savaitę pradės pasiruošimą artėjančioms kovoms. „Svarbu, kad vaikinai patikėtų, kad jų darbas, atsidavimas ir tikėjimas duoda vaisių. Pora dienų atsikvėpsime, paskui sužaisime kontrolines rungtynes Latvijoje ir ruošimės laukiančioms svarbioms kovoms“, – komandos planus atskleidė „Jonavos“ strategas.

M. Dapkus džiaugėsi, kad antrame kėlinyje po praleisto įvarčio komandai pavyko atsitiesti. „Labai reikalinga pergalė, ypač psichologiniu požiūriu. Antrame kėlinyje, kai „Kauno Žalgiris“ išlygino rezultatą, mums visiems prieš akis vėl iškilo tas pats pasikartojantis scenarijus, kai pirmaujame, bet praleidžiame. Galėjome arba pralaimėti, arba vėl sužaisti lygiosiomis. Buvo tikrai sunku, bet susikaupėme. Norėčiau tiek komandos draugams, tiek treneriams padėkoti, kad toliau kovojome ir įmušėme antrą įvartį. Tai – labai svarbi pergalė, bet labai nesidžiaugiame, nes laukia dar svarbesnės trejos rungtynės. Gal net svarbesnės nei prieš tai buvusios. Nesijaučiame itin pakiliai, reikia dirbti toliau, bet nuotaika tikrai pagerėjo“, – sakė klubo saugas.

Pirmą įvartį šį sezoną A lygoje pelnęs M. Dapkus jį paskyrė M. Čepui. „Šį sezoną neturėjau labai daug progų, o įvartį noriu skirti M. Čepui. Čia trenerio taktiniai veiksmai, viskas buvo nušlifuota treniruotėse. Mums pavyko gerai pakelti kampinį, o prieš jį L. Stonkaus paprašiau, kad blokuotų mano oponentą. Laurynas tą puikiai padarė, o aš likau vienas ir turėjau tokią progą išnaudoti“, – apie tikslų savo smūgį pasakojo futbolininkas.

Kitą savaitę A lygoje dėl vyrų ir jaunimo rinktinių kovų skelbiama pertrauka, jos metu spalio 7 d. „Jonava“ vyks į Latviją, kur sužais kontrolines rungtynes su „Jelgavos“ ekipa, o spalio 14 d. XXVII A lygos ture jonaviškiai išvykoje susikaus su Utenos „Uteniu“.