„Jonavos“ saugas M. Dapkus: „Dabar žaisti yra vienas malonumas“

„Jonavos“ saugas M. Dapkus: „Dabar žaisti yra vienas malonumas“

Po skaudaus pralaimėjimo paskutinėmis rungtynių sekundėmis atsitiesę „Jonavos“ futbolininkai priešpaskutinėse rungtynėse namų stadione šį sekmadienį (spalio 29 d.) savo gerbėjams pabandys padovanoti pergalę prieš Utenos „Utenį“.

Paskutiniame ture itin kovingai žaidę jonaviškiai (6 vieta, 31 taškas) tik paskutinėmis pridėto laiko sekundėmis praleido antrą „Trakų“ įvartį ir sniego mūšį Vilniuje baigė skaudžiu pralaimėjimu 1:2. Po rungtynių vyr. treneris Mindaugas Čepas kalbėjo, kad jo ekipa nenusipelnė pralaimėjimo, o ekipos saugas Martynas Dapkus sako, kad viskas praeityje ir komanda jau visiškai atsitiesė.

„Trečiadienis buvo išties baisus, vienas baisiausių šį sezoną. Tokie pralaimėjimai smogia labai stipriai, kuriam laikui sužlugdo, bet šį sezoną esame patyrę ir šilto, ir šalto, todėl po šio fiasko pavyko atsitiesti labai greitai. Dabar jaučiamės gerai, praėjusios rungtynės – jau istorija. Kas buvo verti ar neverti pergalės – dabar sunku pasakyti. Aišku, į viską pažvelgus, tikrai ne taip viskas turėjo susiklostyti. Visgi, jei leidome, kad taip nutiktų, galime kaltinti tik save“, – praėjusį susitikimą įvertino „Jonavos“ futbolininkas.  

Kitas jonaviškių varžovas – vienu laipteliu aukščiau stovintis ir vos vienu tašku daugiau turintis „Utenis“ (5 vieta, 32 taškai), kuris paskutiniame ture aršiai kovėsi su Marijampolės „Sūduva“, bet pralaimėjo rezultatu 1:2. Jonaviškiai lentelės kaimynus visai neseniai išvykoje palaužė 2:1 (1:0) ir užsitikrino patekimą į kitą ratą. Ankstesniuose susitikimuose komandos pasidalijo po pergalę ir vieną kartą sužaidė lygiosiomis.

„Praėjusios rungtynės buvo svarbios dėl patekimo paskutinį ratą, todėl labai norėjome laimėti ir būti ramūs dėl ateities. „Utenis“ – nebloga komanda, o mums visos rungtynės yra vienodai svarbios, visose kovojame, kiek galime, šios – ne išimtis. Einame ir norime laimėti ar tai būtų „Trakai“, ar „Utenis“. Šiuo metu labai gerai jaučiamės kaip komanda, visi aikštėje visiškai vienas kitą suprantame ir jaučiame, todėl dabar žaisti yra vienas malonumas“, – kalbėjo M. Dapkus.

Pergalės atveju „Jonava“ galės aplenkti varžovus ir pakilti į penktą vietą, tačiau M. Dapkus sako, kad į jie mažai dairosi į konkurentus, nes tikslas tik vienas – laimėti kiekvienose rungtynėse.

„Norime surinkti taškų tiek, kiek galime. Neskaičiuojame ir nežiūrime ką aplenkti ar ką pavyti. Norime laimėti prieš visus, su kuriais žaidžiame. Žinoma, būti ketvirtuke – būtų išties puiku“, – sakė futbolininkas.

„Jonavos“ ir „Utenio“ susitikimas spalio 29 d. Jonavos miesto stadione prasidės 13.00 val.