LFF klubų licencijavimo vadovas aplankė FK „Jonavą“

LFF klubų licencijavimo vadovas aplankė FK „Jonavą“

Su naująja komandos administracija susipažinti ir aptarti artėjančio sezono gairių atvyko LFF klubų licencijavimo skyriaus vadovas Laurynas Zibolis.

Futbolo klubas „Jonava” pirmadienį sulaukė svečių iš Lietuvos futbolo federacijos. Su naująja komandos administracija susipažinti ir aptarti artėjančio sezono gairių atvyko LFF klubų licencijavimo skyriaus vadovas Laurynas Zibolis.

Darbinio pobūdžio susitikime buvo diskutuojamos kelios esminės temos. LFF atstovas supažindino su Lietuvos futbolo klubų licencijavimo proceso niuansais. FK „Jonava“ klubo atstovai savo ruožtu pristatė vaikų futbolo grupių prijungimo prie klubo situaciją. Galiausiai, apžvelgta FK „Jonava“ sporto infrastruktūra, įvertintas pagrindinio komandos stadiono renovacinių projektų progresas.

Lincecijavimo proceso vadovas suteikė visą reikalingą informaciją bei patarimus klubui besiruošiant jau po dviejų savaičių planuojamam įvadiniam sertifikavimo vizitui.

„Džiaugiuosi, kad pavyko aptarti daug visiems aktualių sričių. Matau, kad klubo administracija įsigilinusi į daug dalykų, darbas vyksta. Lietuvos futbolo federacija sveikina Jonavos futbolo klubo pokyčius jaunimo ugdymo srityje. Tai labai svarbus žingsnis kuriant šiuolaikišką pilnavertės futbolo organizacijos struktūrą.“, – pažymėjo L.Zibolis.

GALERIJA