FK „Jonava” nusileido čempionų titulą ginančiai FK „Sūduvai”

Futbolo klubas „Jonava” sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes. Marijampolėje, „Arvi” futbolo arenoje vykusiose rungtynėse Jonavos komanda nusileido FK „Sūduva” ekipai rezultatu 1:3.

Rungtynių pradžioje agresyviau žaidė svečiai – jonaviečiai aikštėje atrodė energingesni, o tai lėmė užtikrintą kamuolio kontrolę. Tačiau jau 10-tąją minutę marijampoliečiams pavyko sukurti pavojingą epizodą, kuriame nuo įvarčio gelbėjo tik sėkmingas „Jonavos” ekipos vartininko Marcio Melecio žaidimas. Vos už dviejų minučių, po „Jonavos” komandos klaidos, sūduviečiai vėl agresyviai kontraatakavo, tačiau įspūdingai gynyboje sužaidęs Arūnas Klimavičius nutraukė visus šansus pelnyti įvartį. Trečiasis kartas nemelavo – 13-tąją minutę pasižymėjo Sergejus Amirzian, kuris po sėkmingos marijampoliečių kontraatakos pasiuntė kamuolį į vartus. Jonaviečiai vėl pradėjo žaisti agresyviau, tačiau 17-tąją minutę baudos aikštelėje nuverstas “Jonavos” komandos puolėjas Laurynas Stonkus nesulaukė teisėjo švilpuko.

28-tąją minutę šansą pasižymėti turėjo Marijampolės ekipos puolėjas R. Cicilia, tačiau vėl sėkmingai sužaidė vartus gynęs latvis M. Melecis. Priešininkai toliau nemažino apsukų ir 30-tąją minutę, po G. Acevedo perdavimo, įvartį įmušė J. Kasparavičius. FK „Jonava” neketino pasiduoti ir likusią kėlinio dalį spaudė varžovus. Jau 40-tąją minutę, spaudimas davė vaisių – po varžovų klaidos ir gero perdavimo į baudos aikštelę sulaukęs K. Heh uždirbo 11-kos metrų baudos smugį, kurį sėkmingai realizavo Arūnas Klimavičius. Į rūbines komandos išėjo švieslentėje degant rezultatui – 2:1 „Sūduvos” naudai.

Po ilgosios pertraukos, abi komandos tęsė agresyvų žaidimą ir neketino pasiduoti ankščiau rungtynių pabaigos. 72-tąją minutę, įspūdingu smūgiu iš 18-kos metrų, pasižymėjo „Sūduvos” atstovas J. Tadičius. 75-tąją minutę, aikštėje su „Jonavos” marškinėliais pasirodė jauniausieji komandos atstovai – E. Makarovas, G. Vasylius, M. Daškus. Jie puikiai susitvarkė su labiau patyrusių priešininkų spaudimu ir neleido dar labiau padidinti skirtumo. Suskambėjus teisėjo švilpukui, skelbiančiam rungtynių pabaigą, švieslentėje degė rezultatas – 3:1 „Sūduvos” naudai.

Vienintelio įvarčio autorius Arūnas Klimavičius buvo pozityvus:

„Esu laimingas būdamas „Jonavoje”. Čia radau viską, ko ir tikėjausi – aukšto lygio organizaciją, kuri daro viską, jog pasiektų aukščiausius tikslus. Apie žaidimą - vaizdas aikštėje nėra blogas. Džiaugiuosi, kad pasiruošimo laikotarpyje kovojame su stipriomis ekipomis, kaip Marijampolės „Sūduva” ar Trakų „Trakai”. Šie susitikimai puikiai parodo, kurias vietas mums reikia tobulinti. Nenoriu kreipti dėmėsio į rezultatą, nes žinau, jog tai tik pasiruošimo laikotarpis: daug naujų žaidėjų, trūksta susižaidimo. Manau, kad fanai neturėtų nerimauti – dirbame tikslingai, su puikiais treneriais, komandoje daug aukšto lygio žaidėjų, tik reikia išlaukti, kol ateis sunkaus darbo rezultatas.”

FK „Jonava” tęsia pasiruošimą sezonui ir sekančias rungtynes vėl žais Marijampolėje – sausio 24-tąją, 19:00 val., ARVI arenoje, komanda susitiks su svečiais iš Lenkijos – Suvalkų „Wigry” ekipa.