FK „Jonava” intensyviai stiprinasi - saugas iš Rumunijos Eugen Zasavitchi!

FK „Jonava” intensyviai stiprinasi - saugas iš Rumunijos Eugen Zasavitchi!

FK „Jonava” tęsia pasiruošimo naujam sezonui darbus. Šią savaitę prie komandos prisijungė Eugen Zasavitchi. 25-erių saugas iš Rumunijos, turintis Moldovos pilietybę, Lietuvos futbolo gerbėjams jau yra pažįstamas: nuo 2015-tųjų iki 2017-tųjų vasaros Eugen žaidė FK „Trakų” ekipai.

Zasavitchi savo karjerą pradėjo Moldovoje, kur atstovavo Kišiniovo „Dacia-2” ekipai. 2013-siais perėjo į kitą Kišiniovo miesto komandą - FK “Veris”, kurioje žaidė iki 2015-tųjų vasario. Būtent šie metai buvo lemtingi, kai jį pastebėjo FK „Trakų” ekipa. Po dviejų metų, praleistų senosios Lietuvos sostinės ekipoje, rumunas buvo paskolintas Lenkijos Tyčo „GKS Tych. Prieš sugrįždamas į Trakus, saugas Lenkijoje praleido pusę sezono. 2017-tųjų liepą Eugen Zasavitchi persikėlė į gimtąjį Kišiniovą, kur apsivilko „Dacia” ekipos marškinėlius. Saugas jau spėjo debiutuoti Moldovos rinktinėje – 2016-siais atrankoje į pasaulio čempionatą, E.Zasavitchi sužaidė 61 minutę rungtynėse prieš Airiją.

 Su saugu pasirašyta vienerių metų sutartis. FK „Jonava” sporto direktorius Renato Cecatto teigė, jog žaidėjas yra perspektyvus ir džiaugiasi, jog derybos buvo sėkmingos.

 „Eugen yra žaidėjas, dar turintis daug neišpildyto potencialo. Tikimės, kad jis atsiskleis mūsų ekipoje ir pasirodys gražiausiomis spalvomis. Manau, jog tai yra puikus komandos papildymas. Nepaisant jauno amžiaus, jis jau yra matęs įvairaus futbolo ir jo patirtis atneš daug naudos rungtynių metu.”

Saugas Eugen padėjęs parašą ant sutarties, sutiko pasidalinti savo mintimis.

“Jonava yra puiki vieta atsiskleisti. Jau esu žaidęs Lietuvoje, tad adaptacija neužtruks ir tikiuosi, jog greitai pavyks pajusti savąjį žaidimą. Didžiąją dalį naujųjų komandos draugų esu sutikęs aikštėje, tad susipažinti ir suprasti vieniems kitus neturėtų būti sunku.  Tikiuosi, kad bus geras sezonas ir pavyks įgyvendinti aukščiausius tikslus.”