FK „Jonava” komandos fotosesijoje - OLD TOWN Barbers!

FK „Jonava” komandos fotosesijoje - OLD TOWN Barbers!

Trečiadienį FK „Jonava” komanda, intensyviai besiruošianti naujajam sezonui, rado laiko komandos fotosesijai. Čia dalyvavo ir barzdaskučiai-kirpėjai – OLD TOWN Barbers. Meistrai iš Kauno maloniai sutiko atvykti į Jonavą ir tinkamai paruošti žaidėjus bei trenerius darbui prieš objektyvą.

Nuo pat ankstyvo ryto į Jonavą atvykę OLD TOWN Barbers be poilsio darbavosi iki vėlyvų pietų. Dauguma žaidėjų ir trenerių, patogiai įsitaisiusių kirpėjų kėdėse, rinkosi plaukų kirpimą ir modeliavimą, tačiau buvo ir tokių, kuriems teko dailinti ar sutvarkyti barzdas.

Edas, vienas iš tą dieną Jonavos sporto arenoje besidarbavusių OLD TOWN Barbers meistrų, džiaugėsi darbu su FK „Jonava” sportininkais: „Puikūs vaikinai, puiki komanda. Diena buvo tikrai įtempta, neturėjome laiko pailsėti, o ir darbą reikėjo atlikti greitai. Gerai praleidome laiką, futbolininkai buvo puikiai nusiteikę. Kiek žinau, žaidėjai turėjo fotografuotis prieš kelis objektyvus iš karto, tad jautėme atsakomybę, jog visi atrodytų labai gerai. Tačiau, manau, jog susitvarkėme puikiai ir nekantrauju pamatyti galutinį rezultatą.”

Visos fotosesijos metu iš komandos narių veidų nedingo šypsena, skambėjo juokas ir muzika. Žaidėjai ir treneriai džiaugėsi, jog turėjo galimybę atsipalaiduoti, žinodami, kad jais rūpinasi tikri savo srities profesionalai. 

OLD TOWN Barbers – viena iš profesionaliausių vyrų kirpyklų visoje Lietuvoje. Kaune (T. Daugirdo g. 4) įsikūrusioje kirpykloje klientai gali rasti visas būtiniausias grožio procedūras: nuo barzdų formavimo iki plaukų kirpimo ir vyriško manikiūro. Daugiau informacijos apie OLD TOWN Barbers galite rasti jų Facebook paskyroje www.facebook.com/barberskaunas.

GALERIJA