FK „Jonavai”  nepavyko nugalėti titulą ginančių FK „Sūduvos” futbolininkų

FK „Jonavai” nepavyko nugalėti titulą ginančių FK „Sūduvos” futbolininkų

Fantastiško „Jonavos” ekipos gynėjo Arūno Klimavičiaus pasirodymo nepakako kovojant su A lygos čempionų titulą ginančia „Sūduvos” komanda. Įspūdingu puolimu pažymėtame mače pergalę rezultatu 2:4 iškovojo marijampoliečiai.

Dvikova aikštės šeimininkams prasidėjo šaltu dušu – jonaviečiai žaidė drąsiai ir užtikrintai, o agresyvus žaidimo stilius leido pasižymėti pirmiems. 11-ąją minutę standartinės padėties metu Ernestas Veliulis atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, kur oro dvikovą laimėjęs A. Klimavičius tiksliai smūgiavo galva į artimąjį vartų kampą. Tai buvo pirmasis gynėjo įvartis šiame sezone.

Vis dėlto „Sūduvos” ekipos atsako ilgai laukti neteko: netrukus Karolis Laukžemis smūgiavo tiesiai į vartininką Guilherme Cioletti, o 18-ąją minutę privertė vartininką traukti kamuolį iš tinklo, kai tiksliai vienu lietimu smūgiavo iš artimos distancijos. FK „Jonava“ žaidė drąsiai, atkarpomis ilgiau kontroliavo žaidimą ir jo tempą, tačiau pirmame kėlinyje „Sūduva“ pasižymėjo dar tris kartus. 35-ąją minutę po Vaido Slavicko perdavimo smūgį galva atliko K. Laukžemis, dar po trijų minučių pasižymėjo Josip Tadič, o pirmą pridėto laiko minutę standartinės padėties metu tiksliai galva mušė Semir Kerla.

Antrame kėlinyje jonaviečių ekipos vartus užtikrintai saugojo G. Cioletti, kuris žaidė pasiaukojančiai ir atrėmė daugybę Marijampolės ekipos išpuolių. Dar po kelių minučių Marijampolės „Arvi“ manieže susirinkę sirgaliai pamatė vieną iš įspūdingiausių sezono epizodų - 56-ąją minutę po E. Veliulio perdavimo iš dešiniojo krašto A. Klimavičius efektingai smūgiavo per save ir pelnė gražiausią įvartį šį sezoną.

Jonaviečių ekipos gretose debiutavo 18-metis iš Pietų Korėjos Yongil Jeon, bandė atkurti intrigą, tačiau šeimininkams sekėsi apsiginti. Tačiau įsimintiną progą sukūrė puolėjas Laurynas Stonkus, kuomet kontraatakos metu smūgiavo tiesiai į vartininką Ivan Kardum.

FK „Jonava” vyr. treneris Filipe Ribeiro džiaugiasi vaizdu antroje rungtynių dalyje: „Žaidėme prieš čempionų titulą ginančią ekipą. Mano nuomone, „Sūduva” ir šį sezoną yra geriausia komanda A lygoje. Komandą tapo labai įsitempusi po pirmojo įvarčio. Tas pats nutiko ir kovojant prieš Klaipėdos ekipą. Tačiau esu patenkintas vaizdu aikštėje antroje pusėje ir manau, jog žaidimas toliau gerės.”

Įvarčiai: 11’ ir 56’ Arūnas Klimavičius (FK „Jonava”), 18’ ir 35’ Karolis Laukžemis, 38’ Josip Tadič, 45’ Semir Kerla (FK „Sūduva”).

FK „Jonava” kitas A lygos rungtynes žais kovo 17-tąją, 13 val., Jonavoje, kur susitiks su Kauno „Žalgirio” futbolininkais.