FK „Jonavai”  nepavyko įveikti FK „Kauno Žalgirio” futbolininkų

FK „Jonavai” nepavyko įveikti FK „Kauno Žalgirio” futbolininkų

Žvarbiu vėju pažymėtą šeštadienį „Jonavos“ komanda sužaidė pirmąsias šio sezono rungtynes savo stadione. Tačiau sugrįžimas namo jonaviečiams nebuvo sėkmingas – jie savo aikštėje 0:1 pralaimėjo „Kauno Žalgiriui“.

Mačas vyko pučiant stipriam vėjui, tad futbolininkams sunkiai sekėsi prisitaikyti prie tokių sąlygų ir deramai suvaldyti kamuolį. 18 minutę Vytauto Lukšos ir Ernesto Veliulio pastangų dėka „Jonava“ surezgė pavojingą ataką, kurios smaigalyje atsidūrė Laurynas Stonkus. Bet jo smūgį iš arti atrėmė „Kauno Žalgirį“ gelbėjęs vartininkas Martynas Matuzas. Kėliniui artėjant prie pabaigos, pasižymėjo „Kauno Žalgirio“ saugas Gratas Sirgėdas. Dešiniame krašte jis suklaidino kelis varžovus ir smūgiavo į tolimą vartų kampą – 0:1.

Antro kėlinio pradžioje G. Sirgėdas pradėjo ataką, kuri galėjo baigtis antru įvarčiu. Bet po Povilo Malako perdavimo geroje padėtyje atsidūręs Markas Beneta smūgiavo visiškai šalia virpsto. Nors jonaviečiams reikėjo lyginti rezultatą, jiems niekaip nesisekė perimti iniciatyvos ir dar teko rūpintis savų vartų saugumu, tačiau visos antrosios rungtynių pusės metu labai sėkmingai žaidė Jonavos miesto komandos vartininkas G. Cioletti. Jonavos futbolininkai dar labiau suaktyvėjo baigiantis rungtynėms, bet išlyginti rezultato jiems nepavyko. Paskutinę minutę pavojingą šeimininkų ataką nutraukė vartininkas M. Matuzas.

FK „Jonava” vyr. treneris Filipe Ribeiro džiaugiasi vaizdu antroje rungtynių dalyje: „Esu ganėtinai patenkintas komandos žaidimu. Matosi, jog komanda laikosi nustatytų taisyklių ir braižo. Rezultatas ateis su laiku. Reikia dirbti, stengtis ir viskas bus gerai. ”

Įvarčiai: 35’ Gratas Sirgėdas (FK „Kauno Žalgiris”)

FK „Jonava” kitas A lygos rungtynes žais kovo 30-tąją, 19.30 val. Vilniuje, kur susitiks su Vilniaus „Žalgirio” futbolininkais.