Draugiškose rungtynėse FK „Jonava” nesunkiai įveikė FK „Jelgava” ekipą

FK „Jonava” jaunimo rinktinių varžybų lango metu sužaidė draugiškas rungtynes prieš FK „Jelgava” ekipą. Saulėtą penktadienio vidurdienį rezultatu 2:0 pergalę iškovojo jonaviečiai. Ikisezoninių draugiškų rungtynių ciklo metu šios dvi ekipos jau buvo susitikusios – sausio 29-ąją vykusiame susitikime savo pranašumą įrodė jonaviečiai, laimėję rungtynes rezultatu 3:1.

Susitikimą pradėjo mažiau laiko aikštėje praleidžiantys futbolininkai, tačiau tai nesukėlė problemų FK „Jonavai” kontroliuojant rungtynių eigą. Nepaisant pavojingų epizodų abiejų ekipų baudos aikštelėse, per pirmąsias 45-ias minutes pasižymėti nepavyko nei vienai komandai. Teisėjui paskelbus pirmosios rungtynių dalies pabaigą, komandos į rūbines išsiskirstė taikiai - 0:0.

Po pertraukos, aikštėje pasirodžius pirmiesiems keitimams, vaizdas nepasikeitė ir didžiąją laiko dalį kamuolį kontroliavo svečiai iš Jonavos. 49-ąją minutę, po tikslaus Gilberto Gomes perdavimo, kamuolį į vartus galva pasiuntė po pertraukos aikštėje pasirodęs Laurynas Stonkus. Vos už penkiolikos minučių, Laurynas įmušė savo antrąjį įvartį ir padvigubino persvarą. Jonaviečiams įgavus persvarą, rungtynių tempas sulėtėjo. Po finalinio teisėjo švilpuko, švieslentėje degė rezultatas 2:0 FK „Jonavos” naudai.

Sėkmingų draugiškų rungtynių džiaugsmą aptemdė vieno iš perspektyviausių ekipos žaidėjų Yongil Jeon trauma. Baiminamasi, jog gynėjui iš Pietų Korėjos lūžo ranka.

Įvarčiai: 49’ ir 64’ Laurynas Stonkus (FK „Jonava”).

FK „Jonava” kitas A lygos rungtynes žais kovo 30­-tąją, 19.30 val. Vilniuje, kur susitiks su Vilniaus „Žalgirio” futbolininkais.