FK „JONAVA” žaidėjai turėjo progą tapti mokytojais

FK „JONAVA” žaidėjai turėjo progą tapti mokytojais

Jau trečiąjį sezoną iš eilės aukščiausiame Lietuvos futbolo lygyje rungtyniaujantis futbolo klubas „Jonava” kelia pačius aukščiausius tikslus ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų. Balandžio 13-ąją Jonavos sporto arenoje apsilankė organizacija „Noriu augti laimingas”. Šios organizacijos tikslas yra neformalus vaikų ugdymas – organizatoriai nori parodyti vaikams, jog mokytis galima įvairiai bei padėti moksleiviams augti ir tobulėti.

Futbolo klubo „Jonava” pamoką moksleiviams vedė treneriai Darius Gvildys ir Eisvinas Utyra, žaidėjai Gytis Vasylius, Tadas Simatis ir Nemanja Bjelan. Visi vaikai prieš prasidedant pamokai gavo marškinėlius su komandos simbolika, kuriuos padovanojo klubo rėmėjas UAB „Ramidonas”. Klubo atstovus pasitiko gausi vaikų grupė, sudaryta iš antrų ir trečių pradinių klasių mokinių iš Jonavos mokyklų. Vaikai buvo supažindinti su klubo atstovais, klausėsi sportininkų patarimų apie tai, kaip yra svarbu sportuoti ir sveikai maitintis. Po teorinės pamokos dalies komandos treneris Darius Gvildys pravedė mankštą, o po to vaikai turėjo progą pasimokyti įvairių futbolo paslapčių iš pačių sportininkų bei sudalyvauti estafetėse. Po žaidimų, vaikai galėjo laimėti FK „Jonava” atributikos, teisingai atsakę į klausimus apie komandą ir jos narius bei atlikę įvairias užduotis. Po renginio, vaikai padėkojo ir pademonstravo savo sukurtą skanduotę, skirta mūsų futbolo klubui - „FK JONAVA – pergalių tik lavina!”.  

FK „Jonava” treneris Eisvinas Utyra teigė, jog tokie socialiniai projektai yra labai svarbu: „Džiaugiuosi, jog vyksta tokie projektai, kuriasi tokios organizacijos. Supažindinti vaikus su aktyviu, sveiku gyvenimo būdu yra labai svarbu, o kartu galima populiarinti ir futbolo žaidimą bei mūsų komandą. Manau, jog vaikai bus tikrai susidomėję ir galėsime pamatyti vis daugiau jaunų veidų tribūnose. Žaidėjams visados yra labai svarbu pabendrauti su vaikais – tai suteikia papildomos motyvacijos, o kartu ir atpalaiduoja nuo įprastos rutinos.”

„Noriu augti laimingas” organizacijos direktorė Simona Damulienė tikisi, jog tokių inciatyvų tik daugės: „Džiaugiuosi, jog futbolo klubas „Jonava” mus šiltai priema jau antrus metus iš eilės. Mūsų organizacijos tikslas yra vaikams parodyti, jog mokytis galima kitaip. Tai gali būti įdomu, naudinga ir smagu. Asmeniškai noriu padėti vaikams tobulėti, mokytis ir augti kitaip nei mokykloje.”

FK „Jonava” komandos vartininkas Tadas Simaitis teigė, jog tokie projektai padeda populiarinti futbolą mūsų šalyje: „Žaidėjams labai smagu pabendrauti su jaunąją karta. Galime kartu pasportuoti, pasidalinti savo istorijomis. Vaikai turėjo progų laimėti prizų, pabūti kartu su sportininkais. Visa tai padeda populiarinti futbolą, todėl manau, kad tokie renginiai yra labai puikūs.”

 

GALERIJA

VIDEO
FK „JONAVA” žaidėjai turėjo progą tapti mokytojais