„Jonavai” nepavyko įveikti „Kauno Žalgirio” futbolininkų

Karštą ketvirtadienio vakarą S. Dariaus ir S. Girėno stadione buvo sužaistas Lietuvos futbolo A lygos XI-asis turas. Susitiko FK „Kauno Žalgirio” ir FK „Jonava” ekipos. Pirmojo rato metu savo pranašumą Jonavoje įrodė Kauno komanda, laimėję rungtynes 0:1, tokį pat rezultatą pademonstravo ir žaisdami namie.

Pirmojo kėlinio metu komandos rodė apylygį žaidimą. Tiek šeimininkų, tiek svečių ekipoms pavyko sukurti galimybių pelnyti įvartį, tačiau pristigo taiklumo. Pavojingu smūgiu rungtynes pradėjo „Jonavos” ekipos saugas Ernestas Veliulis, kurio smūgiuotas kamuolys pralėkė pro pat virpstą. Nepaisant kauniečių pastangų, išsiveržti į priekį nepavyko, todėl po pirmojo kėlinio ekipos ilsėtis išėjo švieslentei rodant lygų rezultatą – 0:0.

Prasidėjus antram kėliniui, jonaviečiai į kovą išleido patyrusį saugą Vytautą Lukšą, kuris pakeitė Ishmail Fahad. Tai leido svečių ekipai pademonstruoti gyvesnį žaidimą, tačiau 52-ąją minutę pirmieji pasižymėjo žalgiriečiai – baudos smūgį realizavo Gratas Sirgėdas – 1:0. 59-ąją minutę jonaviečiai pasinaudojo antruoju savo keitimu – Eugen Zasavitchi pakeitė Tautvydas Eliošius. Vos už dviejų minučių Vytautui Lukšai nedaug pritrūko iki įvarčio – kauniečius išgelbėjo sėkmingas vartininko Deivido Mikelionio žaidimas. Per likusį rungtynių laiką pasižymėti nepavyko nei „Kauno Žalgirio”, nei „Jonavos” futbolininkams. Po finalinio švilpuko pergalę šventė „Kauno Žalgirio” futbolininkai – 1:0.

FILIPE RIBEIRO. FK „Jonava” vyriausiasis treneris. „Mūsų ekipą kamuoja tos pačios bėdos. Žaidėjai nėra nusiteikę, trūksta susikaupimo. Negalime sužaisti visų rungtynių vienoda koncentracija. Kažkodėl galime sužaisti prieš lyderius, tačiau kitose rungtynėse pralaimėti bet kam. Nenoriu ieškoti kaltų, ar sakyti, jog pralaimėjome dėl to, jog žaidėme ant žolės. Tiek mes, tiek oponentai turėjome tokias pat sąlygas.”

Kitas A lygos rungtynes FK „Jonava” žais Jonavos centriniame stadione, gegužės 8-ąją, 20:00 val. Į Jonavą atvyksta FK Vilniaus Žalgiris”.