L. Stonkus: nežiūrėsime į tai, kad „Sūduva“ yra čempionai

L. Stonkus: nežiūrėsime į tai, kad „Sūduva“ yra čempionai

Prieš itin svarbias išvykos rungtynes Marijampolėje su vietos „Sūduvos“ komanda, ginančią A lygos čempionų titulą, rezultatyviausias „Jonavos“ ekipos žaidėjas Laurynas Stonkus pasidalijo savo mintimis apie artėjančią dvikovą su fkjonava.lt puslapiu.

- Laurynai, kokios nuotaikos prieš mačą su Marijampolės „Sūduva“?

- Eisime žaisti ir kovoti dėl pergalės. Nežiūrime į tai, kad jie yra čempionai, lyderiai ir dabar ruošiasi UEFA Čempionų lygos atrankos etapui. Mums svarbu žaisti ir, galų gale, išsikapstyti iš tos paskutinės vietos.

- Praėjusio turo rungtynėse su Klaipėdos „Atlantu“ pasiekėte pergalę po gana ilgo laiko tarpo. Kiek ši pergalė pridėjo motyvacijos?

- Pirmiausiai, džiugu tai, kad galų gale sugebėjome sužaisti gerai ir pasiekti pergalę. Aišku, dabar esame emociškai labiau pakylėti nei buvome prieš tai.

- Tu kol kas esi vienas rezultatyviausių A lygos futbolininkų ir pagal įmuštus įvarčius daliniesi 3-4 vietas visose pirmenybėse. Kiek tau svarbūs tokie pasiekimai?

- Svarbiausia yra komandos pergalės ir komandos žaidimas. Žinoma, malonu būti vienu rezultatyviausių lygoje ir daugiausiai įvarčių įmušusiu savo komandos žaidėju, tačiau daug svarbesnis yra komandinis rezultatas.

- Marijampolės komandos gretose rungtyniauja tokie patyrę gynėjai kaip Andro Švrljuga, Semiras Kerla ar tarsi antrą jaunystę išgyvenantis Algis Jankauskas. Kaip seksis žaisti prieš juos?

- Sunku žaisti prieš bet kokius kitų komandų gynėjus, ypač prieš tokio aukšto meistriškumo futbolininkus. Tačiau galiu pasakyti, jog man, kaip dar jaunam futbolininkui, rungtyniauti prieš tokius žaidėjus yra labai reikalinga, tai – ir iššūkis, ir malonumas.

- Kokie buvo paskutiniai trenerio nurodymai prieš išvykstant į Suvalkijos sostinę?

- (šypsosi) Važiuoti kautis ir iškovoti pergalę!