„Jonava B“ siekia kilti aukštyn

„Jonava B“ siekia kilti aukštyn

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygoje besivaržanti „Jonava B“ ekipa kol kas yra antroje Pietų zonos lentelės pusėje, tačiau viltys kilti aukštyn – vis dar gyvos. 11 ir 6 vietas skiria tik šeši taškai, tad padėtis toli gražu nėra beviltiška.

Ketvirtadienį „Jonava B“ surems ginklus su Vilniaus „Ateities“ komanda, kuri turnyrinėje lentelėje rikiuojasi trečia.

Prieš šias rungtynes savo mintimis su fkjonava.lt puslapiu sutiko pasidalinti „Jonavos B“ gynėjas Karolis Leonavičius.

- Kaip vertintum komandos pasirodymą dabartinėje situacijoje šiame sezone?

- Kol kas sekasi ne taip, kaip norėtųsi. Nors kiekvienų rungtynių pirmuosius kėlinius sužaidžiame gerai. O po to, atrodo, pritrūkstame jėgų, nebe viskas gaunasi taip, kaip planuojame. Nors dažnai įmušame pirmieji, tačiau po to praleidžiame du įvarčius į savo vartus, pritrūksta energijos ir ypač patirties. Esame jauna komanda, tad sunkiai sekasi išlaikyti įgautą pranašumą.

- Kokios buvo pačios sunkiausios rungtynės pirmojo rato metu?

- Sunkiausias mačas buvo Vilniuje prieš vietos „Viltį“. Turėjome trenerio užduotį pradėti žaisti nuo gynybos. Šio plano laikėmės, gynėmės, pirmi įmušėme, turėjome ir dar vieną progą pelnyti įvartį, tačiau varžovai rezultatą išlygino. Taip lygiosiomis ir baigėme, tačiau tos rungtynės pareikalavo itin daug jėgų.

- Kokios nuotaikos prieš šio vakaro rungtynes su FM „Ateitimi“?

- Žaisime prieš vienus lygos favoritų – jie šiuo metu užima trečiąją vietą. Žinoma, norime laimėti ir kausimės tik dėl pergalės. Svarbiausia sužaisti taip, kaip išties galime ir būtina išpildyti trenerio uždavinius.

- Ką ekipos treneris kalbėjo prieš šį mačą?

- Treneris visuomet akcentuoja charakterį, nes būtent nuo ryžto ir charakterio priklauso rezultatai. Jeigu turėsime charakterį, pasieksime ir rezultatą. Reikia stengtis daugiau už varžovus – kovoti dėl kiekvieno kamuolio, stengtis ištaisyti kiekvieną klaidą, gintis ir žaisti savo žaidimą.

- Komandai atstovauja ir futbolininkai, kartu ginantys ir pagrindinės „Jonavos“ komandos garbę. Kiek jie yra svarbūs ekipai ir kaip įsilieja į kolektyvą?

- Jie tikrai padeda. Padeda tiems, kurie nežaidžia pirmoje komandoje, stengiasi palaikyti ir padėti viskuo. Jie mums tikrai labai svarbūs.

- Kas yra komandos lyderis – žaidybine ar psichologine prasme? Kas yra svarbiausias žmogus rūbinėje?

- Rūbinėje nėra vieno išskirtinio žmogaus. O aikštėje ramiausiai ir labiausiai užtikrintai žaidžia Arnas Paškevičius.

- Kaip vertini savo paties žaidimą šiame sezone?

- Banguotas. Vienerias rungtynes sužaidžiu gerai, o kitose jau pats matau, kad esu kažkoks išsiblaškęs. Tačiau visada iš savęs reikalauju kuo daugiau ir atiduodu visas jėgas kiekvienose rungtynėse, kad ir kokios svarbios ar nesvarbios jos bebūtų.

Rungtynės tarp FK „Jonava B“ ir Vilniaus FM „Ateitis“ - ketvirtadienį, birželio 28 dieną, 19:00 Jonavos centriniame stadione.