Antrose draugiškose rungtynėse – antroji pergalė

Antrose draugiškose rungtynėse – antroji pergalė

Šeštadienį FK „Jonava“ sužaidė dar vienas draugiškas rungtynes, skirtas pasirengti likusiems Lietuvos futbolo A lygos mačams. Šįkart į Jonavą atvyko Utenos „Utenio“ futbolininkai. Atkaklus ir patrauklus žiūrovams susitikimas baigėsi rezultatyvia „Jonavos“ ekipos pergale rezultatu 4:3.

Pirmajame kėlinyje abi komandos atrodė apylygiai, o pirmasis įvartis krito į šeimininkų vartus. Arnas Borodinas baudos smūgiu pakėlė kamuolį link „Jonavos“ ekipos vartų ir Lukas Artimavičius apmaudžiai galva nukreipė jį į savo komandos vartus.

Visgi po šio šalto dušo jonaviečiai atsigavo ir pradėjo atakuoti priešininkus. Martynas Dapkus įsiveržė į baudos aikštelę ir išprovokavo varžovo pražangą ir teisėjas paskyrė vienuolikos metrų baudinį. Visgi vienam labiausiai patyrusių „Jonavos“ žaidėjų šios progos išnaudoti nepavyko – jo paties smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Tačiau netrukus „Jonava“ sulaukė dar vienos arbitro dovanėlės. Šįkart po Lauryno Stonkaus reido jį baudos aikštelėje nubloškė varžovų vartininkas, o prie vienuolikos metrų žymos stojo Ernestas Veliulis. „Jonavos“ ekipos saugas smūgiavo tiksliai į apatinį vartų kampų kampą ir išlygino rezultatą.

Antroji rungtynių pusė vėl geriau prasidėjo „Utenio“ futbolininkams. Kėlinio pradžioje Arnas Paškevičius prasižengė baudos aikštelėje ir šįkart baudinys buvo skirtas į „Jonavos“ vartus.

„Utenio“ legionierius iš Kolumbijos Johnas Hernandezas nepaliko šansų „Jonavos“ vartininkui Lukui Paukštei – nors pastarasis atspėjo smūgio kryptį, bet J. Hernandezas baudinį išpildė kone preciziškai, išvesdamas savo komandą į priekį.

Vis dėlto po kelių minučių jonaviečiai sugebėjo išlyginti rezultatą – tai padarė ne kas kitas, o rezultatyviausias ekipos futbolininkas L. Stonkus.

Po to jis turėjo dar vieną puikią progą, kai buvo išvestas kone vienas prieš vieną su varžovų vartininku Mariumi Paukšte, tačiau vartų sargas apgynė savo tvirtovę nuo L. Stonkaus smūgio, atmušdamas kamuolį. Bet vėl laiku ir vietoje atsirado E. Veliulis, kuris ištaisė komandos draugo klaidą ir nukreipė kamuolį į vartus.

Jonaviečiai toliau stengėsi draskyti varžovų gynybą ir tos pastangos buvo vainikuotos dar vienu įvarčiu. Po keitimo pasirodęs Klaudijus Upstas gavo perdavimą iš E. Veliulio, puikiai susitvarkė su kamuoliu ir iš gana aštraus kampo pasiuntė kamuolį į tinklą. Rezultatas tapo 4:2.

Bet uteniškiai pasiduoti neketino ir kovėsi iki pat paskutinių mačo minučių. Šiek tiek atsipalaidavę „Jonavos“ gynėjai padarė gana vaikišką klaidą prie savųjų vartų ir „Utenio“ futbolininkas Valdas Marcinkevičius pelnė trečiąjį savo ekipos įvartį.

Jau kitą šeštadienį, rugpjūčio 4 dieną, „Jonava“ namie stos į A lygos kovą prieš Kauno „Stumbrą“. Rungtynių pradžią – 13:00. Primename, kad įėjimas į šį mačą visiems žiūrovams yra nemokamas.