„Jonava“ nesugebėjo nutraukti „Stumbro“ prakeiksmo

„Jonavos“ futbolo klubas jau dvyliktąjį kartą iš eilės nesugebėjo įveikti Kauno „Stumbro“ komandos. Tiek pirmojo, tiek antrojo kėlinių pradžioje jonaviečiai praleido po įvartį, o galutinis rungtynių rezultatas – 1:3 svečių naudai.

Itin karštą dieną vykusiame mače „Jonava“ jau devintąją minutę praleido pirmąjį įvartį. Kamuolį iš užribio išmetę „Stumbro“ žaidėjai šeimininkų baudos aikštelėje surado Dominyką Galkevičių ir šis smūgiu į tolimąjį vartų kampą išvedė savo ekipą į priekį.

Praėjus vos keturioms minutėms klaidą padarė „Jonavos“ vartininkas Guilherme Cioletti, per toli išbėgęs iš vartų ir „Stumbras“ šia situacija pasinaudojo – Marcosas Junioras nukreipė kamuolį į beveik nedengiamus vartus.

Vis dėlto po to „Jonavos“ futbolininkai susikaupė ir antrojoje pirmojo kėlinio dalyje žaidimas daugiausiai vyko „Stumbro“ aikštės pusėje. 36 minutę Emi Džabrailovas gavo idealų perdavimą iš Ernesto Veliulio ir nepaliko jokių šansų „Stumbro“ vartininkui Giedriui Kvedarui.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje E. Veliulis įsiveržė į baudos aikštelę, kur buvo grubiai pargriautas, tačiau mačo arbitras Donatas Šimėnas nusprendė neskirti vienuolikos metrų baudinio ir komandos išėjo ilsėtis esant rezultatui 1:2 „Stumbro“ naudai. Šis teisėjo sprendimas sukėlė itin daug emocijų – aistringai į tokį švilpuką reagavo ir Jonavos stadione susirinkę žiūrovai, ir patys „Jonavos“ klubo žaidėjai.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu „Strumbro“ įvarčiu – po standartinės padėties galva kamuolį į vartus nukreipė gynėjas Andre Almeida.

Jonaviečiai vėliau turėjo galimybių, tačiau nesugebėjo išnaudoti dviejų baudos smūgių prie pat varžovų baudos aikštelės ir šiose emocingose rungtynėse patyrė pralaimėjimą, kuris neleido „Jonavai“ pakilti iš aštuntosios vietos Lietuvos futbolo A lygos turnyrinėje lentelėje.

„Davėme greitą ir gerą šansą pasižymėti varžovui, o po to reikėjo tuos praleistus įvarčius atžaisti. Nors vaikinai kovojo, matėme norą ir ryžtą pakeisti mačo eigą, deja... Kovingumo ir noro buvo daug, turėjome ir gerų momentų, tačiau jų išpildyti nepavyko. Diskutuotina situacija buvo pirmojo kėlinio pabaigoje, kai teisėjas nesiryžo skirti baudinio. Jeigu būtume išlyginę rezultatą, emocinė būklė būtų visai kitokia“, - po rungtynių kalbėjo vyriausiasis „Jonavos“ treneris Artūras Ramoška.

Kitas jonaviečių varžovas – Vilniaus „Žalgiris“. Tik šįkart jau „Jonava“ rungtyniaus svečiuose.