Išsisprendė puolėjo Michaelo Thuique biurokratiniai klausimai: žaidėjas žais prieš „Trakus“

Išsisprendė puolėjo Michaelo Thuique biurokratiniai klausimai: žaidėjas žais prieš „Trakus“

Nuo vasario mėnesio „Jonavos“ klube esantis puolėjas iš Brazilijos Michaelas Thuique pagaliau turės galimybę debiutuoti Jonavos komandos gretose.

Po ilgų ir gana varginančių derybų ir biurokratinių procesų „Jonavos“ ekipos vadovams Virginijui Bulotui bei Tadui Simaičiui galiausiai pavyko išspręsti visus klausimus ir M. Thuique oficialiai buvo užregistruotas Lietuvos futbolo A lygos kovoms.

Praėjusiame sezone M. Thuique atstovavo Portugalijos „Famalicao“ klubui, o žiemą atvyko į Jonavą. Jis žaidė keliuose draugiškuose mačuose, kurių metu buvo vienas labiausiai išsiskiriančių „Jonavos“ futbolininkų. Žaidėjas išsiskiria geru fiziniu pasirengimu, puikia technika ir itin gerais aikštėje priimamais sprendimais.

„Michaelas yra žaidėjas, kuris jau ilgai treniruojasi su komanda, tad jam tikrai nereikės laiko adaptacijai. Jo sugebėjimai prie varžovų vartų ir fizinė jėga mums stipriai padės. Klubo žaidėjai ir trenerių štabas labai džiaugiasi, kad jis pagaliau galės debiutuoti A lygoje“, - sakė „Jonavos“ klubo sporto direktorius T. Simaitis.

Mačas su „Trakais“ prasidės rugpjūčio 12 dieną, sekmadienį, 13 valandą. Rungtynės vyks Jonavos centriniame stadione.