„Jonava“ išplėšė lygiąsias su „Atlantu“

„Jonavos“ futbolininkai trečiadienio vakare Klaipėdoje susitiko su vietos „Atlanto“ klubu. Nors jonaviečiai, pakylėti savaitgalį pasiektos pergalės prieš „Palangą“, buvo nusiteikę grįžti su trimis taškais savo sąskaitoje, pajūrio atstovai apgynė savo tvirtovę ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Mačas prasidėjo šaltu dušu „Jonavos“ futbolininkams – jau septintąją rungtynių minutę „Atlanto“ naujokas Bruno Lemečevskis pasinaudojo sumaištimi, kilusia šalia „Jonavos“ vartų. Neužtikrintai sužaidus vartininkui Guilherme Cioletti, puolėjas iš pradžių pataikė į virpstą, o po to griūdamas nukreipė kamuolį į svečių vartus. Taip jonaviečiai atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje.

Po tokio sukrėtimo „Jonava“ pakilo į kovą ir netrukus Ernestas Veliulis viesulu įskriejo į varžovų baudos aikštelę, tačiau pavojingai smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į virpstą.

Uostamiesčio ekipos futbolininkai stengėsi kontraatakuoti, tačiau tokios pastangos vaisių neatnešė.

Antrojo kėlinio pradžioje tas pats E. Veliulis turėjo dar porą galimybių įmušti įvartį, bet tikslo pasiekti nepavyko. Kuo toliau, tuo labiau atrodė, kad savo pergalių badą „Atlantas“ nutrauks būtent prieš „Jonavą“.

85 minutę nesusivaldęs „Atlanto“ kapitonas Tadas Labukas gulėdamas pakišo koją „Jonavos“ ekipos vienam lyderių Martynui Dapkui, užsidirbo geltoną kortelę, o ši jam jau buvo antroji. Tad „Jonava“ įgijo vieno žaidėjo persvarą.

Ir Artūro Ramoškos auklėtiniai tuo sugebėjo pasinaudoti. Paskutinę pagrindinio laiko minutę po keitimo pasirodęs Emi Džabrailovas po perdavimo į baudos aikštelę iš arti nukreipė kamuolį į „Atlanto“ vartus.

„Jonava“ po šių lygiųjų liko 8 vietoje, tačiau jau kvėpuoja savo lentelės kaimynams „Palangos“ žaidėjams į nugarą – ekipas skiria vos vienas taškas.