Jonaviečiai patyrė skaudų pralaimėjimą prieš Vilniaus Žalgirį

Rugsėjo 26 dieną patyremė skaudų pralaimėjimą prieš Vilniaus „Žalgirį“ rezultatu 0-6.

Pirmojo kėlinio pusėje didesnių progų pasiekti nepavyko, didesnę kamuolio kontrolę turėjo priešininkų komanda. Gynyboje padaremė keletą klaidų kurių kaina buvo didelė ir pirmąją pusė baigėmė rezultatu 0:3.

Artūras Ramoška pertraukos metu atliko keletą keitimų.

Grįžus į aikštelę po ilgosios pertraukos, šeimininkai susikūrė daugiau progų prie svečių vartų ir privertė Žalgirio komandos vartininką paplušėti apsaugant vartus, tačiau nei viena ataka nesibaigė įvarčiu ir rungtynės baigėsi rezultatu 0:6.

Vilniaus "Žalgiris" pelnė 3 taškus ir pakilo iš antrosios vietos į pirmą, Jonavos ekipa liko lentelės apačioje, aštuntoje vietoje.

Artimiausios rungtynės vyks išvykoje spalio 4 dieną, 16:00 val., paskutinis pasirodymas S. Dariaus ir S. Girėno stadione prieš renovaciją!