Kauno „Stumbras“ namuose  įveikia Jonavos ekipą

Spalio 4 dieną patyremė antrą pralaimėjimą prieš Kauno „Stumbrą“ rezultatu 3-0.

Pirmojo kėlinio pusėje žaidėmė apylygiai, tačiau artėjant pirmąjam kėliniui į pabaigą didesnę kamuolio kontrolę turėjo priešininkų komanda. 40 minutę, Jonavietis Lukas Artimavičius baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Rafaelį Floro, teisėjas skirė 11 m baudinį, kurį realizavo Marcosas Junioras – 1:0.

Antrasis kelinys prasidėjo stipriu Stumbro ekipos spurtu, varžovai išnaudojo dar dvi progas prie Jonaviečių vartų ir rungtynės baigėsi rezultatu 3:0.

Šiame mače nepavyko pasinaudoti galimybe pakilti iš paskutinės turnyro lentelės vietos. Tačiau liko dar dvi rungtynės, kuriose galbūt pasiseks ir pakilsime iš lentelės apačios.

Artimiausios rungtynės vyks išvykoje spalio 17 dieną, 18:00 val., prieš Vilniaus „Žalgirį“ LFF stadione!