Vilniuje pasiekti pergalės nepavyko

Atkeltos Lietuvos futbolo A lygos 21-ojo turo rungtynės Vilniuje klostėsi ne taip, kaip tikėtasi.

Atkeltos Lietuvos futbolo A lygos 21-ojo turo rungtynėse Jonavos ekipa savo gretose neturėjo Ernesto Veliulio, kuris negalėjo dalyvauti dėl traumos.

Dvikovoje nepraėjus 10 minučiu nuo rungtynių pradžios, vilniečiai jau turėjo pirmąjį įvartį.

Kiek vėliau, žalgiriui neišnaudojus keletos progų, stipriau atakuoti pradėjo Jonaviečiai. Michaelas Thuique'as bei Mohamedas Emi Djabrailovas, privertė paplušėti priešiininkų vartininką.

Artėjant pirmąjam kėliniui į pabaigą žalgiriečiai pelnė dar vieną įvartį ir pirmoji pusė baigėsi rezultatu 2:0.

Po ilgosios pertraukos grįžus, M. Thuique atliko perdavimą link M. Djabrailovo, kuris tiksliai smugiavo į priešininko vartus. Toks įvykių posūkis svečius tik dar labiau įkvėpė kovai.

Naujų vėjų Jonavos atakose įnešęs po keitimo aikštėje pasirodęs Laurynas Stonkus turėjo du šansus išlyginti rezultatą – kartą jo bandymas buvo blokuotas, o kitame epizode puolėjui nepavyko pataikyti į vartų plotą. Be to, galva pavojingai pro šalį smūgiavo M. Thuique'as.

Rungtynės baigėsi rezultatu 2:1.

Artimiausios rungtynės vyks Spalio 21 dieną, 13:00 valandą, Jonavos miesto stadione.