Sekmadienį vykusiose rungtynėse namuose, iškovoti taško nepavyko

Sekmadienį atidėtose 24 turo rungtynėse marijampoliečiai rezultatu 2:1 įveikė „Jonavos“ komandą.

Jau nuo pat pirmų minučių, Marijampolės ekipa ėmė spausti jonaviečius, kurie rėmėsi kontratakomis, tačiau šeimininkams pritrūko tikslumo.

Įsibegėjus pirmajam kėliniui, svečiai vis susikurdavo progų prie „Jonavos“ komandos vartų, tačiau nepavykdavo pasiekti galutinio tikslo, kol galiausiai rungtynės ėjo į pabaigą, Marijampolės futbolininkas paleido tolimą smūgį tiesiai į „Jonavos“ vartus paskutinę kėlinio minutę.

Pirmoji pusė baigėsi rezultatu 0:1

Grįžus po pertraukos, 48-ąją minutę Viliui Armanavičiui pavyko išlyginti rezultatą, ko pasekoje šeimininkus dar labiau motyvavo siekti pergalės.

Tačiau, marijampolės futbolininkai vėl išsiveržė į priekį 68 minutę, kuomet Tautvydas Eliošius baudos aikštelėje pargriovė Guilherme Finklerį. Teisėjo skirtą 11 m baudinį realizavo Sandro Gotalas – 1:2.

Toliau rungtynėms einant į pabaigą rezultatas nepakito ir toks liko iki pat paskutinės sekundės. A lygos turnyrinėje lentelėje „Jonavos“ komanda liko 8-oje vietoje.