„Jonavos“ komanda sugrįžta namo

„Jonavos“ komanda sugrįžta namo

Ketveriomis rungtynėmis išvykose LFF I lygos sezoną pradėjusi „Jonavos“ ekipa pagaliau sužais ir savų žiūrovų akivaizdoje.

5 turo mače antrą šv. Velykų dieną, ateinantį pirmadienį, Jonavos futbolininkai susitiks su Kauno „Stumbro B“ ekipa.

A lygoje sėkmingai kovojančio „Stumbro“ dubleriai I lygoje per 4 turus surinko 4 taškus, įmušė 3 ir praleido 9 įvarčius. Praėjusiame ture kauniečiai svečiuose skaudžiai 0:5 pralaimėjo „FA Šiaulių“ komandai.

Rungtynės su dublerių komandomis visuomet yra sunkios ir neprognozuojamos, nes nelengva iš anksto nuspėti varžovų komandos sudėtį. Treneriai neretai pagrindinės klubo komandos narius pasiunčia į dublerių ekipą norėdami suteikti jiems žaidybinės praktikos. Todėl pirmadienį Jonavoje gali pasirodyti ir A lygoje žaidžiančių Kauno klubo narių.

O dvikova prieš „Stumbrą B“ turės ir papildomų intrigų.

„Jonavos“ vartus puikiai ginantis Matas Daškus savo futbolininko karjeros kelią pradėjo būtent šiame Kauno klube.

„Šios rungtynės bus kiek kitokios, nei daugelis kitų ir išskirtinės tuo, kad teks žaisti prieš pažįstamus veidus. Tačiau šio fakto pernelyg nesureikšminu ir „Stumbro“ vardas man nėra joks dirgiklis. Tiesiog dabar atstovauju „Jonavai“ ir stengsiuosi padėti jai siekti pergalės“, – kalbėjo M. Daškus.

Tuo metu „Stumbro B“ gretose rungtyniauja jonavietis Lukas Čepkauskas. Įdomu, kad jis salės futbolo A lygoje su Jonavos „Vikingų“ komanda iškovojo trečią vietą.

„Bus smagu žaisti savame mieste, todėl papildomos motyvacijos nereikės. Tačiau mes taip pat kovosime tik dėl pergalės ir trijų taškų“, – ryžtingai kalbėjo L. Čepkauskas.

„Jonavos“ ir „Stumbro B“ rungtynės pirmadienį miesto stadione prasidės 15.00 val.