Pasirodymą LFF taurės varžybose nutraukė Kauno komanda

„Jonavos“ futbolininkai šiemet iš LFF taurės varžybų iškrito antrame jų etape. Sužaidusi du visiškai skirtingus kėlinius, Jonavos komanda trečiadienį Kaune 1:3 (1:0) pralaimėjo vietos „Hegelmann Litauen“ ekipai.

Pirmoje rungtynių dalyje vyravo kovingas ir apylygis žaidimas, tačiau aštresnius išpuolius rezgė jonaviečiai. Dėsninga, kad viena svečių ataka baigėsi tiksliu smūgiu į vartus.

Tai nutiko 33 min. po efektingos atakos, kurią vainikavo Kamrano Gulijevo perdavimas į baudos aikštelę ir tikslus Šarūno Činiko smūgis galva.

Ilsėtis komandos išėjo jonaviečiams pirmaujant minimalia persvara 1:0.

Vaizdas aikštėje iš esmės pasikeitė po pertraukos. „Hegelmann Litauen“ treneriai vieną po kito atliko tris keitimus, kurie pagyvino jų žaidimą. Kauniečiai palaipsniui perėmė iniciatyvą bei ją vertė įvarčiais.

67 min. Mantas Rusys įsiveržė į baudos aikštelę iš smūgiavo tiksliai. Dar po 10 minučių tas pats futbolininkas realizavo baudos smūgį ir persvėrė rezultatą.

Jau per teisėjo pridėtą laiką po standartinės situacijos galva pasižymėjo Ramūnas Macežinskas ir „Hegelmann Litauen“ nugalėjo rezultatu 3:1.

Ateinantį savaitgalį „Jonava“ grįžta į kovas LFF I lygos pirmenybėse. Šeštadienį 14.00 val. mūsiškiai namie priims „FA Šiaulių“ komandą.

„Jonavos“ sudėtis: A. Skorupskas, L. Budraitis, L. Sipavičius, D. Raudonius, J. Juriakas (70 min. A. Rocys), J. Ulberkis, V. Giedraitis (84 min. L. Stonkus), K. Gulijevas, P. Osauskas, F. Vozdroganovas, Š. Činikas.