Šeštadienio varžovai – atgimstanti Šiaulių komanda

Po trumpos pertraukos „Jonavos“ futbolininkai tęsia pasirodymą LFF I lygos pirmenybėse.

6–o turo rungtynėse šeštadienį mūsiškiai namie priims „FA Šiaulių“ komandą, šiemet debiutuojančią I lygoje.

Šiaulių futbolą ne vienus metus garsino „Karedos“ ir „Sakalo“ klubai, vėliau tradicijas tęsė miesto komanda „Šiauliai“. Tačiau 2016 metais ekipai išnykus, Saulės miestas apskritai liko be futbolo komandos aukščiausioje ir žemesnėje lygose. Vėliau drauge su vietos futbolo akademija įkurtas klubas „FA Šiauliai“, tęsiantis šio miesto futbolo tradicijas.

Nors I lygoje sužaidė tik 4 rungtynes, „FA Šiauliai“ yra rezultatyviausia pirmenybių komanda ir jau spėjo pelnyti 14 įvarčių.

Šiauliečiai sezoną pradėjo pralaimėjimu 0:1 Gargždų „Bangos“ komandai, tačiau vėliau varžovams nepaliko vilčių – vienodais rezultatais 5:0 įveikė Kauno „Hegelmann Litauen“ ir Kauno „Stumbrą B“, 4:0 pranoko Vilniaus „Žalgirio B“ ekipą.

„FA Šiauliai“ pateko ir į LFF taurės šešioliktfinalio etapą, tačiau žemesnės lygos Marijampolės „Švyturio“ ekipą įveikė tik po 11 m baudinių serijos 5:4 (pagrindinis laikas ir pratęsimas – 1:1).

Šiaulių komandoje rezultatyvumu išsiskiria 6 įvarčius įmušęs Donatas Konikas. Po 2 sykius pasižymėjo Darius Jankauskas ir Justas Petravičius.

Šiemet įvarčius mušantis 21–erių D. Konikas turi ir žaidimo aukščiausioje lygoje patirties – anksčiau jis atstovavo Kauno „Stumbrui“ ir „Palangai“.

Renato Vestarto treniruojamoje komandoje yra ir daugiau futbolininkų, anksčiau žaidusių A lygoje: D. Jankauskas atstovavo „Kauno Žalgiriui“, Pakruojo „Kruojai“ ir „Šiauliams“, Vaidas Viktoravičius „Šiauliams“ ir „Mažeikiams“, Ernestas Pilypas „Šiauliams“ ir „Kauno Žalgirui“, o Sergejus Amirzianas epizodiškai žaidė Marijampolės „Sūduvoje“.

„Jonavos“ ir „FA Šiaulių“ dvikova šeštadienį miesto stadione prasidės 14 val.