„Jonava“ namie pripažino šiauliečių pranašumą

„Jonava“ namie pripažino šiauliečių pranašumą

LFF I lygos 6–o turo rungtynėse „Jonavos“ futbolininkai šeštadienį namie priėmė „FA Šiaulių“ komandą. Po atkaklaus ir kovingo susitikimo šiauliečiai šventė pergalę rezultatu 2:1.

Rungtynės prasidėjo apylygiai. Kamuolio kontrolė ir iniciatyva priklausė tai vienai, tai kitai komandai. Abi ekipos neužsidarė savoje aikštės pusėje, bet rimtesnio pavojaus prie varžovų vartų iki pertraukos nesukūrė.

Pirmame kėlinyje „Jonava“ neteko Kamrano Gulijevo. Saugas po susidūrimo su varžovu susitrenkė galvą ir negalėjo tęsti rungtynių. K. Gulijevas netrukus buvo nugabentas į ligoninę, o jį pakeitė Šarūnas Činikas.

Po apylygės pirmos rungtynių dalies antroje ėmė vyrauti kietas, kontaktinis futbolas, jonaviečiai ne sykį buvo stabdomi pražangomis. Verta pažymėti, kad „Šiaulių“ komanda šiame mače „užsidirbo“ net penkias geltonas korteles. Keturias iš jų – antrame kėlinyje.

Po pertraukos traumą patyrė ir „Jonavos“ vartininkas Matas Daškus, pasitempęs kojos raumenį. Vietą vartuose jis užleido Andriui Skorupskui.

Įsibėgėjus kėliniui, Šiaulių futbolininkai išsiveržė į priekį. 62 min. juos į priekį išvedė rezultatyviausias I lygos žaidėjas Donatas Konikas.

Visgi rezultatas gana greitai tapo lygus. 75 min. po pakelto kampinio kamuolys baudos aikštelėje atiteko Filipui Vozdroganovui ir legionierius iš Rusijos smūgiavo tiksliai – 1:1.

Deja, jonaviečiams nepavyko išsaugoti teigiamo rezultato ir iškovoti bent tašką. 89 min. atakos smaigalyje atsidūrę du šiauliečiai suklaidino vartininką A. Skorupską ir Kornelijus Petrauskas persvėrė rezultatą – 1:2

Per likusias rungtynių minutes „Jonava“ bandė atakuoti, bet „FA Šiauliai“ apsigynė ir išplėšė tris taškus.

Kitas rungtynes Jonavos futbolininkai žais gegužės 11 dieną (šeštadienį) svečiuose su Kretingos „Minijos“ komanda.

„Jonavos“ sudėtis: M. Daškus (56 min. A. Skorupskas), L. Budraitis, D. Raudonius, A. Rocys, J. Ulberkis, K. Gulijevas (46 min. Š. Činikas), G. Vasylius, F. Vozdroganovas, A. Paškevičius, P. Osauskas, L. Stonkus.

Įspėti – Š. Činikas (74), P. Osauskas (79), L. Stonkus (80).