Šeštadienį komanda sieks sugrįžti į pergalių kelią

Šeštadienį komanda sieks sugrįžti į pergalių kelią

LFF I lygos pirmenybių 7–ame ture „Jonavos“ futbolininkai viešės Kretingoje, kur susitiks su vietos „Minijos“ komanda.

Pastarosios savaitės mūsų ekipai nebuvo sėkmingos, per 3 rungtynes pelnytas tik 1 taškas, tad pergalė šeštadienį ženkliai pakeltų futbolininkų nuotaikas. Žinant tai, mačui su „Minija“ buvo rengiamasi kruopščiai ir atsakingai.

„Po pralaimėjimo „Šiauliams“ futbolininkai gavo dvi laisvas dienas, kad šiek tiek atsikvėptų. Vėl treniruotis pradėjome antradienį ir tą darėme ant natūralios vejos. Nes šeštadienį Kretingoje teks žaisti ant tikros žolės, lygiai tokia pati danga lauks ir per kitas rungtynes Pakruojyje, tad mums reikėjo persiorientuoti nuo sintetinės prie natūralios aikštės“, – paaiškino „Jonavos“ treneris Eisvinas Utyra.

Garsiausias žmogus „Minijos“ komandoje yra buvęs profesionalus futbolininkas, neseniai trenerio karjerą pradėjęs Valdas Trakys. Šiemet šiam specialistui patikėtos ir Lietuvos jaunių iki 19 metų rinktinės trenerio pareigos.

„Varžovų komanda turi ir jaunų, ambicingų žaidėjų, ir prityrusių vilkų, kurie yra ragavę aukštesnio lygio futbolo. O treneris V. Trakys – stiprus specialistas, su kuriuo bus įdomu pasivaržyti“, – sakė E. Utyra.

Vis dar abejojama, ar šeštadienį Jonavos komandai galės padėti praėjusiose rungtynėse traumas patyrę vartininkas Matas Daškus ir saugas Kamranas Gulijevas.

„Minija“ LFF I lygoje per 5 sužaistas rungtynes surinko 5 taškus ir užima 13–ąją vietą. Kretingiškiai vienintelį kartą įveikė jaunuosius Vilniaus žalgiriečius (1:0), taip pat atėmė taškų iš „Pakruojo“ (2:2) ir Mažeikių „Atmosferos“ (1:1).

2 įvarčius šioje komandoje yra pelnęs buvęs Klaipėdos „Atlanto“ žaidėjas Donatas Surblys, po 1 kartą pasižymėjo Mindaugas Grušauskas ir legionierius iš Prancūzijos Yaya Barry.

„Minijos“ ir „Jonavos“ rungtynės šeštadienį Kretingos miesto stadione prasidės 14 val.