Gimtadienį švenčiantis M. Daškus: „Geriausia dovana būtų pergalė Pakruojyje“

Gimtadienį švenčiantis M. Daškus: „Geriausia dovana būtų pergalė Pakruojyje“

„Jonavos“ komandos vartininkui Matui Daškui gegužės 14–oji ya išskirtinė – šiandien jis švenčia 20–ąjį gimtadienį.

Antradienio vakarą „Jonavos“ treniruotėje M. Daškaus lauks tradicinė procedūra, komandos narių praminta „garbės koridoriumi“. Šios linksmos ceremonijos metu sukaktuvininkas skuodžia ekipos draugų suformuotu gyvu koridoriumi, turėdamas atremti bandymus suduoti niuksą.

„Linksmesnė ceremonija būna, kai esi sveikintojo vaidmenyje“, – nusijuokė M. Daškus.

Gegužės pradžioje „Jonavos“ vartininkas patyrė kojos raumens traumą ir dėl to privalėjo praleisti rungtynes Kretingoje prieš „Minijos“ ekipą.

„Pirmadienį treniruotėje jau dirbau pilna jėga, jokių traumos padarinių ar diskomforto nejaučiau. Viskas gerai“, – optimistiškai kalbėjo žaiėjas.

Trečiadienį „Jonava“ LFF I lyos rungtynėse svečiuose susitiks su „Pakruojo“ ekipa. O M. Daškus atskleidė, ko tikisi iš šio mačo: „Geriausia gimtadienio dovana būtų pergalė. Tik nuo trenerio priklausys, ar pateksiu į starto sudėtį. Manau, jam apsispręsti bus nelengva, nes kolega Andrius Skorupskas per rungtynes Kretingoje pasirodė gerai.“

Praėjusį savaitgalį „Jonava“ nutraukė 3 nelaimėtų rungtynių seriją, kai Kretingoje 2:0 pranoko „Minijos“ komandą.

„Po poros pralaimėjimų serijos norėjome pademonstruoti, kad nesame prasti. Pergalė pakėlė komandos nuotaikas. Dėl trijų taškų kovosime ir Pakruojyje. Šioms rungtynėms pasiruošėme gerai, turime planą ir esu tikras, kad jis pavyks“, – neabejojo M. Daškus.