Į Trakus – po šešerių metų pertraukos

Į Trakus – po šešerių metų pertraukos

Pastarieji LFF I lygos pirmenybių du turai „Jonavos“ komandos nariams ir sirgaliams suteikė dvejopų emocijų.

Iš pradžių namie 1:0 buvo įveikta „Vilniaus Vyčio“ komanda. Tačiau 13 turo išvyka į Gargždus jonaviečiams virto košmaru – 0:6 pralaimėta „Bangos“ ekipai.

Nepaisant šios skaudžios nesėkmės, „Jonava“ I lygos pirmenybėse išliko 4 pozicijoje, yra surinkusi 21 tašką ir dėl geresnio įvarčių santykio lenkia Kauno „Hegelmann Litauen“ komandą.

Birželio 30–ąją „Jonavos“ futbolininkai keliaus į Trakus, kur susitiks su A lygoje rungtyniaujančių Vilniaus „Riterių“ dubleriais ir mėgins atsitiesti po paskutinės nesėkmingos dvikovos.

„Riteriai B“ I lygoje per 13 mačų surinko 14 taškų ir šiuo metu užima 11 vietą.

Birželio mėnesį trakiškiai rungtyniauja ypač rezultatyviai: jie 4:1 įveikė „Pakruojo“ ir 3:2 – „Šiaulių“ komandas, su „Kupiškiu“ sužaidė lygiosiomis 3:3, o Alytaus „Dainavai“ pralaimėjo 2:3.

Varžovų treneris Vaidas Sabaliauskas šį sezoną dažnai rotuoja žaidėjus, nes pasitelkia ir pagrindinės „Riterių“ klubo komandos narius. „Riterių B“ gretose išskirti aiškius lyderius kol kas sunku. 4 įvarčius yra pelnęs Matas Radžiukynas, po 3 – Lukas Janavičius ir Edvinas Baniulis, po 2 – Dominykas Kodzis ir Davidas Frimpongas Amoah.

Senojoje Lietuvos sostinėje Jonavos futbolininkai I lygos rungtynėse paskutinį kartą lankėsi dar 2013 metų vasarą. Tąkart mūsiškiai po Mariaus Bezykornovo ir Almanto Vansevičiaus įvarčių šventė pergalę rezultatu 2:1.

„Riterių B“ ir „Jonavos“ rungtynės Trakų miesto stadione sekmadienį prasidės 15 val.

GALERIJA