Atkakliose rungtynėse įveikti „Riterių“ dubleriai

Karštą sekmadienio popietę „Jonavos“ futbolininkai Trakuose iškovojo pergalę, minimalia persvara 1:0 palauždami „Riterių“ dublerius.

Vienintelį ir pergalingą šių rungtynių įvartį įmušė Arnas Paškevičius, kuriam penktadienį sukako 23 metai.

Jonaviečiai įvarčiu džiaugėsi jau 9 min. Tuomet jie perėmė kamuolį iš varžovų ir buvo sustabdyti pražanga. Įžaidus baudos smūgį, „Riteriai B“ kelis kartus apsigynė, bet baudos aikštelėje be priežiūros paliktas A. Paškevičius sulaukė perdavimo ir šia proga akimirksniu pasinaudojo – 1:0.

Pirmame kėlinyje „Jonava“ buvo aiškiai pranašesnė komanda ir sukūrė dar ne vieną gerą galimybę pasižymėti bei įtvirtinti pranašumą. Kelias progas turėjo Laurynas Stonkus, tačiau Laurynui nesisekė surasti kamuoliui kelio į trakiškių vartus.

34 min. A. Paškevičius „užsidirbo“ geltoną kortelę. O teisėjui sušvilpus pražangą, varžovų žaidėjas Elvinas Ališauskas įspyrė Arnui į koją, tačiau liko nenubaustas: arbitras to nesugebėjo pamatyti.

Antrame kėlinyje žaidimo tempui įtakos turėjo karštis. Vis tik aikštėje ir toliau pranašiau žaidė „Jonava“. Paspaudę varžovus, mūsiškiai greitai perimdavo kamuolį, bet baigiant atakas pristigdavo tikslumo.

„Riteriai B“ sukruto rungtynių pabaigoje. Per paskutines kelias minutes jie atakavo aktyviai. Vis tik „Jonava“ atsilaikė, Andrius Skorupskas išsaugojo vartus „sausus“ ir komanda šventė pergalę rezultatu 1:0.

Kitas rungtynes „Jonava“ žais trečiadienį (liepos 3 d.) 18 val. namie su Kėdainių „Nevėžiu“.

„Jonavos“ sudėtis: A. Skorupskas, J. Ulberkis, Dž. Raudonius, A. Paškevičius, M. Voronko, G. Vasylius, Š. Činikas (69 min. F. Vozdroganovas), A. Rocys, L. Jurevičius, P. Osauskas, L. Stonkus (84 min. K. Gulijevas).

Įspėti – A. Paškevičius (34), G. Vasylius (52).