Jonaviečiams nepavyko iš Šiaulių parsivežti taškų

Po trumpos pertraukos „Jonavos“ futbolininkai sugrįžo į kovas LFF I lygos pirmenybėse ir žaidė su „FA Šiaulių“ ekipa, kuriai pirmame rate namie pralaimėjo 1:2.

Revanšo pasiekti nepavyko – išvykoje varžovams nusileista rezultatu 1:3.

Šiaulių komanda į priekį išsiveržė pirmo kėlinio pabaigoje, po tikslaus Vido Viktoravičiaus (43 min.) smūgio. Iš karto po pertraukos, 49 min. rezultatą padvigubino Justas Petravičius.

Džiugui Raudoniui buvo pavykę atgaivinti intrigą, kai 84 min. jis realizavo 11 m baudinį. Tačiau „FA Šiauliai“ jau per teisėjo pridėtą laiką įtvirtino savo persvarą ir po Kildro Kavaliuko įvarčio nugalėjo rezultatu 3:1.

Po šios nesėkmės „Jonava“ smuktelėjo į 8-ąją vietą. Kitas rungtynes mūsų komanda žais ateinantį šeštadienį (rugpjūčio 31 d.) namie su Kretingos „Minijos“ ekipa.