Namie pasiekta efektinga pergalė prieš „Miniją“

Iki LFF I lygos 22 turo „Jonavos“ komanda buvo patyrusi 4 pralaimėjimus iš eilės, o Kretingos „Minija“ – iškovojusi 4 pergales paeiliui.

Abi serijos nutrūko šeštadienio vakarą, kai „Jonavos“ futbolininkai įspūdingose rungtynėse namie pranoko svečius iš Kretingos 4:1 (1:1).

Traumų gerokai išretinta Jonavos komanda aktyviai pradėjo rungtynes ir dažnai rezgė atakas abiem aikštės kraštais. Aktyvumas greitai davė vaisių. 15 min. Kamranas Gulijevas įsiveržė į baudos aikštelę ir galingu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus – 1:0.

Kėlinio viduryje po kampinio geroje situacijoje atsidūrė Arnas Paškevičius, tačiau smūgis galva jam nenusisekė ir kamuolys lėkė pro šalį.

„Minijos“ atakos pirmame kėlinyje taip pat buvo pavojingos ir įtampos prie Romo Margelio ginamų vartų netrūko. O paskutinę kėlinio minutę svečiai išlygino rezultatą. Po Luko Pangonio pražangos teisėjo skirtą 11 m baudinį realizavo Donatas Surblys – 1:1.

Jonaviečių neišmušė iš ritmo tokia kėlinio pabaiga ir antrą mačo dalį jie pradėjo taip pat aktyviai. 52 min. kilusia sumaištimi varžovų baudos aikštelėje pasinaudojo ir įvartį pelnė Paulius Osauskas.

61 min. žiūrovai vėl pašoko iš savų vietų, kai „Jonava“ įmušė trečią įvartį, trumpą žaidimo atkarpą rungtyniaudama mažumoje. Tuo metu pagalba buvo suteikiama susižeidusiam Arnui Paurai. O A. Paškevičius prasiveržė beveik pro visą aikštę, laiku atliko perdavimą K. Gulijevui ir legionierius iš Azerbaidžano padidino šeimininkų persvarą iki 3:1.

Deja, netrukus antra geltona kortelė buvo parodyta L. Pangoniui. Vis tik jonaviečiai atsilaikė kelioliką kritinių minučių, o 78 min. mažumoje liko ir varžovai, kai iš aikštės buvo išvarytas Vakaris Jeruševičius.

Po šio epizodo kretingiškių entuziazmas išblėso, o paskutinę minutę šias įnirtingas rungtynes vainikavo A. Pauros įvartis, nulėmęs įtikinamą jonaviečių pergalę rezultatu 4:1.

Pergalė „Jonavos“ komandai (33 tšk.) leido pakilti į 6-ą vietą. Kitas rungtynes mūsiškiai rugsėjo 8 d. (sekmadienį) vėl žais namie su „Pakruojo“ ekipa. Pakruojiškiai šiame ture svečiuose 1:7 neatsilaikė prieš „FA Šiaulius“.

„Jonavos“ sudėtis: R. Margelis, A. Paura, Dž. Raudonius, A. Paškevičius, J. Ulberkis, D. Raulinaitis (46 min. M. Voronko), A. Rocys, K. Gulijevas (81 min. L. Stonkus), L. Pangonis, T. Aukštuolis, P. Osauskas.

Įspėti – L. Pangonis (45, 63), J. Ulberkis (49), P. Osauskas (88), M. Voronko (90).