Jonaviečiai į varžovų vartus įmušė 7 įvarčius

LFF I lygos pirmenybėse „Jonavos“ komanda įsirašė dar vieną pergalę, užtikrintai įveikdama krizės purtomą „Pakruojo“ ekipą.

Sekmadienį Jonavoje vykusiose rungtynėse mūsų komanda svečius iš Pakruojo sutriuškino net 7:1 (2:0). Pažymėtina, kad „Pakruojis“ į Jonavą atsivežė tik 11 futbolininkų ir žaidė be keitimų.

Įvarčių sąskaitą pirmasis atidarė Paulius Osauskas, jis pasižymėjo 14 min. Netrukus (16 min.) tiksliai smūgiavo ir Kamranas Gulijevas – 2:0.

Po pertraukos jonaviečiai sužaidė neatidžiai ir „Pakruojo“ ukrainietis Arsenas Muratovas 54 min. sušvelnino rezultatą – 2:1.

Šis epizodas pažadino „Jonavos“ futbolininkų sportinį pyktį ir jie netrukus ėmė triuškinti varžovus.

63 min. pasižymėjo komandos kapitono raištį ryšėjęs Arnas Paškevičius, 73 min. – Gytis Vasylius, o 77 min. „dublį“ pasiekė K. Gulijevas. Dar du įvarčiai krito pačioje rungtynių pabaigoje. 87 min. įmušė Leo Čaukinas, o 89 min. Arnas Paura. Galutinis rezultatas – 7:1.

Šio mačo antrame kėlinyje progą debiutuoti LFF I lygoje gavo 15–mečiai vartininkas Gustas Jaskutis ir Dominykas Daunoravičius. Abu jie yra Jonavos futbolo akademijos auklėtiniai.

Po šios pergalės „Jonava“ pakilo į 5–ą vietą. Kitas rungtynes mūsiškiai žais rugsėjo 16 d. (pirmadienį) Vilniuje su „Žalgirio“ dubleriais.

„Jonavos“ sudėtis: R. Margelis (83 min. G. Jaskutis), A. Paura, Dž. Raudonius, A. Paškevičius (75 min. Š. Činikas), J. Ulberkis, S. Sivolovas, G. Vasylius, K. Gulijevas (84 min. D. Daunoravičius), L. Jurevičius, T. Aukštuolis (78 min. L. Čaukinas), P. Osauskas (81 min. L. Sipavičius).