Išvykos rungtynėse – lygiosios

LFF I lygos 25 turo mače „Jonavos“ futbolininkai iškovojo tašką, svečiuose su Kauno „Hegelmann Litauen“ ekipa sužaidę lygiosiomis 1:1.

Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė Jonavos futbolininkams. Mūsiškiai sukūrė daugiau progų pasižymėti ir kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį.

Po standartinės padėties prieš pat pertrauką pasižymėjo Jonas Ulberkis.

„Kamuolys atšoko tinkamoje vietoje, o aš smūgiavau į vartus. Vartininkas padarė klaidelę ir – įvartis“, – epizodą prisiminė J. Ulberkis.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė. Iniciatyvą perėmė kauniečiai, o Jonavos futbolininkai stengėsi išsaugoti palankų rezultatą.

Jonaviečiai atsitraukė atgal, didesnį dėmesį skirdami savų vartų saugumui. Vis tik varžovai rezultatą išlygino 71 min., kai pasižymėjo Benas Olencevičius – 1:1.

„Negalima sakyti, kad turėjome daugiau šansų laimėti, tačiau tenka pripažinti, kad lygiosios yra teisingas rezultatas“, – konstatavo J. Ulberkis.

Kitas rungtynes „Jonavos“ komanda žais ateinantį šeštadienį namie prieš Alytaus „Dainavos“ ekipą. Rungtynių pradžia – 14.00 val.

„Jonavos“ sudėtis: A. Skorupskas, A. Paura, Š. Činikas, L. Pangonis, L. Čaukinas (15 min. D. Raulinaitis), J. Ulberkis, A. Paškevičius, P. Osauskas, Dž. Raudonius, K. Gulijevas, T. Aukštuolis (74 min. L. Stonkus).

Įspėti – A. Paura (33), A. Skorupskas (77), D. Raulinaitis (89).