Valingose rungtynėse įveikta „Bangos“ komanda

Be kelių traumuotų ir diskvalifikuotų futbolininkų žaidusi „Jonavos“ ekipa šeštadienį savo gerbėjus pradžiugino pergale – namie 1:0 įveikė dėl medalių kovojančią Gargždų „Bangą“.

Rungtynės Jonavoje vyko vėjuotu ir lietingu oru. O atsižvelgęs į žaidėjų netektis, treneris Eisvinas Utyra pasirinko atsargią taktiką, nurodė žaidėjams pirmiausiai rūpintis savų vartų saugumu ir kantriai laukti savojo šanso.

Iniciatyvą turėjusi „Banga“ pirmame kėlinyje sukūrė galimybių pasižymėti, bet mūsiškių vartus gynęs Andrius Skorupskas įvarčio nepraleido. Porą kartų jis gelbėjo savo komandą, o prieš pertrauką į kampinį nukreipė rezultatyviausio varžovų komandos žaidėjo Algimanto Bačanskio smūgiuotą kamuolį.

Kitoje aikštės pusėje Kamranas Gulijevas atsakė pavojingu baudos smūgiu, kurį varžovų vartininkas Tadas Norbutas taip pat atmušė už galinės linijos.

Antras kėlinys prasidėjo įspūdingu šeimininku įvarčiu. 50 min. Lukas Pangonis aikštės viduryje perėmė kamuolį, prasmuko pro keturis varžovų žaidėjus ir puikiu smūgiu maždaug iš 20 metrų išvedė jonaviečius į priekį – 1:0.

Po praleisti įvarčio gargždiškiai toliau bandė atakuoti, tačiau jų išpuolius sėkmingai slopino „Jonavos“ gynėjai, o A. Skorupskas vartus gynė užtikrintai. Jonaviečiams atsiverdavo galimybės kontratakoms, bet rengiant staigius išpuolius dažnai pristigdavo tikslumo.

Jau per teisėjo pridėtą laiką Jonavos komandos baudos aikštelėje apsilankė ir „Bangos“ vartininkas T. Norbutas, bet ši rizika varžovams naudos neatnešė ir „Jonava“ šventė valingą pergalę minimalia persvara 1:0.

Ši „Jonavos“ pergalė garantavo LFF I lygos nugalėtojų titulą Telšių „Džiugo“ komandai. Telšiškiai šeštadienį svečiuose 3:2 įveikė Kretingos „Miniją“, surinko 61 tašką ir tapo nebepavejami „Bangai“ bei kitoms komandoms.

Į septintą vietą sugrįžusi „Jonava“ kitas rungtynes žais vėl namie ir spalio 20 dieną, sekmadienį, 14.00 val. priims Vilniaus „Riterių“ dublerius.

„Jonavos“ sudėtis: A. Skorupskas, M. Voronko (79 min. L. Jurevičius), Dž. Raudonius, Š. Činikas, A. Paura, L. Pangonis, A. Rocys, G. Vasylius, S. Sivolovas (65 min. L. Stonkus), K. Gulijevas, P. Osauskas.

Įspėti – G. Vasylius (72), K. Gulijevas (83).