Pirmos lygos pirmenybių finiše patirta nesėkmė

Paskutinėse LFF I lygos rungtynėse „Jonavos“ futbolininkai įmušė du įvarčius, tačiau to nepakako norint iškovoti bent tašką. Sekmadienį jonaviečiai Kėdainiuose 2:3 (1:1) pralaimėjo „Nevėžio“ komandai.

Rungtynes Kėdainiuose dėl išnaudoto geltonų kortelių limito privalėjo praleisti nuolatiniai starto sudėties žaidėjai Kamranas Gulijevas bei Lukas Pangonis. O Leo Čaukinas nežaidė trenerio sprendimu – nuspręsta nerizikuoti traumą ką tik išsigydžiusio saugo sveikata.

Tačiau ir be šių futbolininkų „Jonava“ galėjo pasiekti teigiamą rezultatą. Bet kaip nelinksmai juokavo komandos atstovai, neišnaudotų progų virtinė ir klaidos gynyboje atspindėjo viso šio sezono nesėkmes.

Susitikimas Kėdainiuose mūsiškiams prasidėjo idealiai. Jau 1 min. po Jono Ulberkio perdavimo į baudos aikštelę „Nevėžio“ gynėjai suklydo, Paulius Osauskas perėmė kamuolį ir pasiuntė jį į vartus.

Vėliau jonaviečiai nepasinaudojo keliomis dėkingomis progomis, o kėliniui artėjant prie pabaigos, pozicinė klaida aikštės krašte kainavo įvartį – 37 min. rezultatą išlygino rezultatyviausias varžovų komandos žaidėjas Evaldas Kugys. Antrą kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai. „Jonavos“ gynėjai nesusikalbėjo tarpusavyje ir Aretas Gėgžna 52 min. išvedė kėdainiečius į priekį – 2:1.

„Jonava“ tęsė savo atakas ir išlygino rezultatą 68 min. po Lauryno Stonkaus tikslaus smūgio. Pastaruoju metu traumą gydęsis Laurynas įvartį I lygoje įmušė po šešerių „sausų“ rungtynių, per kurias aikštėje pasirodydavo tik trumpam.

Deja, tai nepadėjo pelnyti taško. 80 min. jonaviečiams praradus kamuolį, „Nevėžio“ išpuolį aikštės kraštu vainikavo lemiamas Rimvydo Lipnevičiaus įvartis – 3:2

Rungtynes Jonavos komanda baigė mažumoje – 85 min. raudoną kortelę prieš save išvydo Šarūnas Činikas.

I lygos sezoną „Jonavos“ komanda baigė užimdama 9 vietą. Per 28 turus jonaviečiai surinko 40 taškų. „Nevėžis“ (52 tšk.) finišavo 5 pozicijoje.

Lygos nugalėtojais tapo ir teisę žaisti A lygoje pelnė Telšių „Džiugas“ (61 tšk.). Antroje vietoje liko Gargždų „Banga“ (56 tšk.), trečią poziciją iškovojo po vasaros pertraukos nė vieno pralaimėjimo nepatyręs „Vilniaus Vytis“ (55 tšk.).

„Jonavos“ sudėtis: A. Skorupskas, A. Paura, J. Ulberkis, Dž. Raudonius, A. Paškevičius, A. Paura, L. Jurevičius, Š. Činikas, A. Rocys, G. Vasylius, P. Osauskas, L. Stonkus.

Įspėti – Dž. Raudonius (56), A. Paškevičius (84), L. Stonkus (89).