Pirmadienį laukia išvyka pas „Žalgirio“ dublerius

Pirmadienį laukia išvyka pas „Žalgirio“ dublerius

6:0 – tokiu rezultatu „Jonavos“ futbolininkai LFF I lygos pirmo rato rungtynėse namie nukovė Vilniaus „Žalgirio B“ ekipą.

Šį pirmadienį, rugsėjo 16–ąją, abi komandos dar kartą susitiks Vilniuje, LFF stadione. Tai bus 24–o turo dvikova.

Šiuo metu LFF I lygoje „Jonava“ (36 tšk.) užima 7 vietą, bet pergalės atveju gali sugrįžti ir į 4 poziciją. „Žalgiris B“ (12 tšk.) yra priešpaskutinėje, 14 vietoje.

Per pirmąją tarpusavio akistatą prieš keturis mėnesius Jonavoje puikiai pasirodė Šarūnas Činikas. Į aikštę žengęs po keitimo antro kėlinio viduryje, jis prie solidžios pergalės prisidėjo dviem įvarčiais.

Šarūnas sako, kad Vilniuje Jonavos komanda sieks dar vienos pergalės. O jam tai taip pat būtų puiki dovana 22–ojo gimtadienio išvakarėse.

– Šarūnai, pirmoje tarpusavio akistatoje „Žalgirio“ dubleriai įveikti 6:0, o pats pelnei du įvarčius. Tai nebuvo pačios sunkiausios rungtynės?

– Nebuvo ir labai lengvos. Tiesiog mums pavyko gerai realizuoti progas ir susikrauti tvirtą pranašumą. Įmušiau du kartus, kai atsidurdavau tinkamu metu tinkamoje vietoje ir belikdavo pasiųsti kamuolį į vartų tinklą.

– Kaip vyksta „Jonavos“ pasirengimas pirmadienio mačui?

– Nieko ypatingo ir išskirtinio neakcentuojame. Dirbame kasdien taip, kaip ir prieš kiekvienas rungtynes. Mūsų tikslas – kovoti dėl 3 taškų. Žinome, kad paprasta nebus, nes šiemet I lygoje reikia kovoti su visais varžovais.

– Rungtynės prieš dublerių komandos turbūt sunkiai prognozuojamos ir dėl to, kad sunku nuspėti, kokius žaidėjus pasirinks varžovų treneris?

– Taip, kiekvieną kartą prie dublerių komandos gali prisijungti ir keli pagrindinės klubo komandos futbolininkai. Be to, „Žalgirio B“ gretose yra jaunų ir talentingų žaidėjų, kurie tikrai norės įrodyti treneriams, jog yra pasirengę persikelti į pirmąją komandą. Taigi, mūsų laukia nelengvos rungtynės.

„Žalgirio B“ ir „Jonavos“ rungtynės pirmadienį LFF stadione prasidės 17.00 val.