Dar kartą nugalėti „Žalgirio“ dublerių nepavyko

Pirmadienį vykusios LFF I lygos 24 turo rungtynės „Jonavos“ komandai susiklostė nesėkmingai. Vilniuje rezultatu 2:3 buvo pralaimėta „Žalgirio B“ komandai. Žalgiriečiai pasiekė revanšą už nesėkmę pirmo rato mače (0:6).

Jonaviečiai rungtynes pradėjo aktyviai. Kamranas Gulijevas išprovokavo varžovo pražangą prie pat baudos aikštelės, tačiau netrukus sekęs legionieriaus smūgis buvo netikslus.

Aktyviai atakuodami Jonavos futbolininkai primiršo apie savų vartų saugumą. 22 min. vilnietis Deividas Linauskas aplenkė gynėjus, laiku sulaukė perdavimo ir nukreipė kamuolį į vartus.

Dar iki pertraukos „Jonavai“ pavyko rezultatą išlyginti. Paskutinę kėlinio minutę teisėjas Julius Butkus į „Žalgirio B“ vartus skyrė 11 m baudinį, bet netrukus persigalvojo ir parodė į kampinio gairelę. Vis tik po Gyčio Vasyliaus pakelto kampinio Džiugas Raudonius pelnė įvartį – 1:1.

Antrame kėlinyje jaunieji žalgiriečiai vėl įgijo pranašumą. 59 min. D. Linauskas dar kartą pabėgo nuo gynėjų ir puikia proga pasinaudojo, pelnydamas antrą įvartį.

79 min. rezultatą tiksliu smūgiu galva išlygino Jonas Ulberkis. Deja, „Žalgiris B“ netrukus vėl atsidūrė priekyje, kai efektingai sužaidęs baudos aikštelėje, trečią savo įvartį įmušė 20–metis D. Linauskas – 3:2.

Ir vis tik Jonavos komanda namo galėjo išsivežti bent tašką. Besibaigiant rungtynėms, progą turėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Laurynas Stonkus. Deja, Lauryno galva smūgiuotas kamuolys atsimušė į varžovų vartų skersinį.

Po šios nesėkmės „Jonava“ lieka 7–oje turnyro lentelės vietoje. Kitas rungtynes mūsiškiai žais sekmadienį (rugsėjo 22 d.) svečiuose su Kauno „Hegelmann Litauen“ ekipa.

„Jonavos“ sudėtis: R. Margelis, A. Paura, Dž. Raudonius, A. Paškevičius, J. Ulberkis, L. Pangonis (63 min. R. Ratkevičius), A. Rocys (67 min. L. Čaukinas), K. Gulijevas, L. Jurevičius (89 min. L. Sipavičius), G. Vasylius (75 min. L. Stonkus), P. Osauskas.