Sekmadienį – prieš pažįstamus, bet neparankius varžovus

Sekmadienį – prieš pažįstamus, bet neparankius varžovus

LFF I lygos 25 ture „Jonavos“ futbolininkai sekmadienį keliaus į Kauną, kur susitiks su „Hegelmann Litauen“ ekipa.

Praėjęs turas jonaviečiams susiklostė prastai – Vilniuje 2:3 buvo nusileista „Žalgirio“ dubleriams. Tose rungtynėse Jonavos komandai nesisekė beveik niekas, o varžovai baudė už klaidas.

„Kartu su skaudžiu pralaimėjimu vasarą Gargžduose „Bangos“ komandai tai buvo prasčiausios mūsų rungtynės šį sezoną, – tvirtino 8 įvarčius I lygoje pelnęs „Jonavos“ futbolininkas Paulius Osauskas. – Nuotaikos po rungtynių buvo prastos. Todėl visų galvose – noras ir siekis vėl sugrįžti į pergalių kelią.“

„Hegelmann Litauen“ komanda jonaviečiams yra gerai pažįstama. Su ja šiemet jau teko susidurti du kartus, deja, pergalės iškovoti dar nepavyko.

Pavasarį vykusiose LFF Taurės II etapo rungtynėse Kaune 3:1 pajėgesni buvo varžovai. Birželį komandos susitiko LFF I lygos mače Jonavoje. Mūsiškiai pirmavo po Kamrano Gulijevo įvarčio. Pirmo kėlinio pabaigoje tas pats futbolininkas galėjo padvigubinti persvarą, bet nerealizavo 11 m baudinio. O dvikovai artėjant link pabaigos „Hegelmann Litauen“ išlygino rezultatą – 1:1.

„Realizavus baudinį, situacija galėjo pakrypti į mūsų pusę, nes būtume turėję tvirtą dviejų įvarčių persvarą. Deja, viskas baigėsi lygiosiomis“, – prisiminė P. Osauskas.

Kalbėdamas apie „Hegelmann Litauen“ komandą, jonavietis teigė: „Varžovai ir gerai pažįstai, ir sunkiai nuspėjami. Ankstesni rezultatai rodo, kad tai nėra mums paranki komanda, todėl ir sekmadienį nesitikime lengvų rungtynių. Bet kovosime tik dėl pergalės – ji mums būtina norint atsitiesi po nesėkmingo praėjusio turo ir pralaimėjimo Vilniuje.“

Turnyro lentelėje abi komandos šiuo metu žengia šalia – jonaviečiai (36 tšk.) yra septinti, kauniečiai (33 tšk.) – aštunti.

Įdomu, kad vienas „Hegelmann Litauen“ vartininkų Mantas Daškus LFF I lygos sezoną pradėjo Jonavoje. Tuo metu pirmoje sezono dalyje Kauno komandoje rungtyniavęs Lukas Pangonis vasaros pertraukos metu persikėlė į „Jonavą“

„Hegelmann Litauen“ ir „Jonavos“ rungtynės sekmadienį Kauno NFA stadione prasidės 14.00 val.